Pazar Kahvesi #6Pazar Kahvesi (22-28 Şubat)

Yeni bir Pazar Kahvesi yazımıza hoşgeldiniz. Yerlerinizi aldığınıza göre bu hafta sizin için seçtiğimiz haberleri okumaya başlayabilirsiniz.


Marvel’in Timely Comics Projesi

Marvel bu projeyle birlikte daha önce bastıkları All-New-All-Different başlıklı çizgi romanlardan bazılarının ilk 3 sayısını daha ucuz fiyata satmayı düşünüyor. 3 sayının toplam fiyatının 3 Dolar olması bekleniyor.

Peki hangi seriler bunlar? Invıncınle Iron Man, All New All Different Avengers, All New Inhuumans, Carnage, Daredevil, Drax, Doctor Strange, Moon Girl and Devil Dinasour, New Avengers, Scarlet Witch,  Squadron Supreme, Totally Awesome Hulk, Ultimates, Unaccy Inhumans, Venom Space Knight ve Web Warrior ilk aşamada çıkartılması beklenen serilerden.

Projenin isminin Marvel'in eski isminden gelmesi ve kapağında Captain America’nın yeni kalkanı olması da oldukça ilginç bir detay. Proje Haziran ayında başlayacak.


Guardians of Galaxy Animasyonu Yeni Sesini Buldu

Disney XD’de yayınlanan animasyon serisi önemli bir karaktere ses buldu. Bahsettiğimiz karakter Peter’ın babası J’son’dan başkası değil. Oynayacak daha doğrusu seslendirecek aktörde Star Trek’te William T. Riker olarak tanıdığımız Jonathan Frakes.

Spartax Kralı 13 Marttaki bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Stephen Amell Supergirl Crossover’ına Sıcak Bakıyor

Green Arrow’u oynayan Stephen Amell yaptığı bir açıklamada tıpkı Flash’ın yaptığı gibi Supergirl dizisine konuk olmak istediğini söyledi. Ve bunun  imkansız olmayacağınında altını çizdi. Her ne kadar Flash’ın bir çeşit paralel evrenşe Supergirl’e gideceğini tahmin etsek de nasıl gideceği kesin değil. O yüzden ortada böyle bir ihtimal var ama paralel evren teorisini kullanıtlarsa o zaman Amell’i Supergirl’de Oliver Queen olarak görmemiz beni orada Batman olarak görmenizle aynı ihtimalde olacak.


Star Trek TV Dizisi Senaristini Buldu

 Yeni senarist. adı Nicholas Meyer. Yani dediğime bakmayın buldukları senarist zaten Star Trek evrenine o kadar da uzak değil.  Çünkü Meyer bu güne dek Star Trek II: The Wrath of Khan ve Star Trek VI: The Undiscovered Country olmak üzere 2 Star Trek filmi yönetmişti. 

 Üstelik bununla da yetinmeyip bir de üstüne Star Trek IV: The Voyage Home  filmininde senaristliğini yapmıştı. Yani eleman evreni baya yakından tanıyor ve yabancılık çekeceğini hiç sanmıyoruz.Star Trek’in dizisinin CBS kanalında 2017 başlarında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.


Ant-Man&Wasp +17 Çıkacakmış… Durun Hemen Telaş Yapmayın.

 Evet yanlış duymadınız. +17 ve Ant-Man&Wasp! Geçtiğimiz sene çıkan Ant-Man filminin sadece fragmanlarını izlediyseniz ya da Ant-Man karakterini azıcık bile tanıyorsanız bile sizde en az benim kadar şaşırmışsınızdır.Çünkü karakterin R-Rated’lık hiçbir tarafı yok.


Bu haberin çıkma nedeni olan tweet’i atan filmin yönetmeni Peyton Reed’in de bunu bildiğini tahmin edebiliyoruz. O yüzden endişelenmenize hiç gerek yok. Muhtemeldir ki bu Deadpool filmi başarı yakalayınca Wolverine 3’ün R-Rated Batman v Superman’in de DVD’sinin R-Rated olacağının açıklanması üstüne yapılmış bir alay. Zaten altına Guardians of Galaxy filminin yönetmeni James Gunn’un attığı tweet’ten de anlaşılıyor.

McDuffie Ödülü Kamala’nın

 Deathlok II ve Damage Control Serilerinin yaratıcısı Dwayne McDuffie adına verilen ödül bu sene Willow Wilson’ın yazıp Adrian Alphone’in çizdiği Ms.Marvel serisine gitti.

Seri finalde, IDW’den Andre the Giant Closer to Heaven, Rosy Press’ten Fresh Romance, Emet Comics’ten Zana ve Marvel’dan Moon Girl and Devil Dınosour serilerini geride bıraktı.


Pasific Rim 2 Yabancıya Gitmedi

Daredevil’in dizi sorumlusu olan Steve DeKnight, Gulliermo Del Toro’nun bıraktığı koltuğu aldı ve Pasific Rim 2’nin yeni yönetmeni oldu. Filmin çıkış tarihi henüz belli değil. İlk kez yönetmenliğe soyunacak olan DeKnight, şu an cast’i belirlemeye çalışıyor. Kendisi aynı zamanda Spartacus dizisinin yaratıcısı, dizi sorumlusu ve Paramount’un Transformers yazar odasında görev alıyor.

Powerless Cast’i Şekilleniyor

DC’nin durum komedisi olarak çıkartmayı düşündüğü, DC evrenindeki bir sigorta şirketinin anlatılacağı Powerless dizisi 4 aktör buldu.

Dizinin başrolü olacak Vannesa Hudgens’ın oynayacağı Emily Locke karakteri, İşini seven, insanlara yardım etmeye çalışan biri olacak.

Firefly’dan tanıdığımız Alan Tudyk ise Emily’nin patronu Del’i oynayacak. Del şirketteki pozisyonuna şirketin sahibi, oğlu olduğu için geldiğini de belirtmekte fayda var.

Dizinin sorumlusu Ben Queen ile daha önce A to Z’de çalışan Christina Kirk ise  Del’in kişisel asistanı, erkek süper kahramanların hayranı Jackie’yi oynayacak. 

Community’den Abed olarak tanıdığımız Danny Pudi ise Jackie’nin şirketteki en yakın arkadaşını oynayacak ve şakacı bir mizacı olacak.

Dizinin pilot bölümünün bu bahar ayında çekilmesi ve sonbaharda da yayınlanması bekleniyor.

Agents of S.H.I.E.L.D’e Spin-off Geliyor

Bobbi Morse’u oynayan Adrianne Palicki ve Lance Hunter’î oynayan Nick Blood ve Dominic Fortune’yi Delroy Lindo’nun başrol alacağı dizinin adı Marvel’s Most Wanted olacak ve dizinin bu sonbaharda çıkması planlanıyor.


LEGO DC Comics Superheroes - Justice League: Cosmic Clash Filmi Geliyor

 Bu kadar uzun isme gerek olmadığını düşünsem de Lego’nun bir Justice League filmine el atmasına çok sevindim kendi açımdan. Filmle ilgili çok bir detay yok. Sadece baş kötünün Brainac olduğunu biliyoruz. Fragmanı da buyurun burada;


Bu haftalık bütün haberler bu kadardı. Geçtiğimiz haftalarla kıyaslayınca çok sakin bir hafta geçmiş çizgi roman dünyasında. Gelecek hafta daha bol haberle sizi karşılarız umarım. Bir de çıkmadan önce yeni Kriptonit ve Simbiyor Özlü Kurabiye ve Keklerimizi denemeyi unutmayın. Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget