Captain America: Civil War Blu-Ray versiyonunda neler olacak?

Marvel'ın Phase 3'ü Captain America: Civil War ile başladı, Kasım ayındaki Doctor Strange ile de devam edecek. Film şu an dünya çapında 1 milyar 150 milyon dolar civarlarında, 2016'nın en çok hasılat toplayan filmi olmasına karşın Marvel'ın bir diğer solo filmi Iron Man 3'ün gerisinde bulunuyor.

Blu-Ray versiyonu çok özel ekstralarla 2 Eylül'de dijital olarak bize sunulacak, 13 Eylül'de ise raflardaki yerini alacak. Gerek Facebook gerek de Twitter olsun Blu-Ray versiyonunda neler yer alacağına dahil birçok soru alıyoruz. Bunu en iyisi yazıya dökelim dedik,

Captain America: Civil War Blu-Ray versiyonunda neler olacak?:


- Yönetmenler Anthony & Joe Russo ve yazarlar Christopher Markus ve Stephen McFeely filmi yaparken çektikleri zorlukları ve bu zorlukları nasıl aştıklarını her sahne için ayrı ayrı anlatıyor.

- Filmin vizyon gösteriminden silinmiş ve uzatılmış sahneler.

- Bloopers! Çekimler sırasında oyuncuların en eğlenceli ve komik anları.

- Captain America'nın ilk filmden itibaren Civil War'a kadar olan MCU yolculuğu; ''Captain America: The Road to Civil War.''

- Iron Man'in ilk filmden itibaren Civil War'a kadar olan MCU yolculuğu; ''Iron Man: The Road to Civil War.''

- Spider-Man ve Black Panther da dahil olmak üzere bütün karakterlerin kamera arkası görüntüleri ''United We Stand, Divided We Fall: The Making of Captain America: Civil War'' videosunda yer alıyor!

- Marvel'ın bir sonraki adımı Doctor Strange'den daha önce görülmemiş görüntüler!


İnternetten indirmek cazip gelse de sanılanın aksine Blu-Ray versiyonlar o kadar da pahalı şeyler değil, elinizin altında bulunması her zaman güzeldir, takıp izlersiniz veya arkadaşınıza götürürsünüz. Ön yargılı yaklaşmadan önce bir şans verin.

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget