Andrew Garfield Spider-Man'in Marvel'a Dönmesinden Çok Mutlu!


Sony'nin The Amazing Spider-Man serisinin Peter Parker'ı Andrew Garfield'ı sevenler de sevmeyenler de oldu. Ancak her oyuncu değişiminde olduğu gibi Spider-Man ismini Tom Holland'ın almasına dair düşüncelerinin de ne olduğunu merak ediyorduk.

Garfield, şu anda yeni filmi Hacksaw Ridge'ın tanıtım çalışmalarında koşturuyor. 4 Kasım'da vizyona girecek filmin yönetmeni Mel Gibson. Ancak 23 Aralık'ta gösterime girecek Martin Scorsese'nin yönettiği Silence filminin de başrolü kendisi. Fandango ile yaptığı röportajında, Tom Holland'dan, Spider-Man'in Marvel'a dönmesinden ve iptal edilen The Amazing Spider-Man 3'ten de konuşmayı ihmal etmemiş.

"Dürüst olmak gerekirse, eğer Spider-Man 3'ü çekecek olsaydım Mel Gibson ve Martin Scorsese gibi isimlerle çalışma imkanım olmayabilirdi. Şimdi oradan ayrılıp başka birisini, harika bir oyuncu olan Tom Holland'ı, Spider-Man'i canlandırırken izleyecek olma fırsatı için çok mutluyum."

"Eğer tamamen dürüst olmak gerekirse, Spider-Man'i Marvel'ın elinde görmekten çok mutluyum. Bence bu muhteşem bir hareket. Beş altı yıl önce Spider-Man rolünü aldığımda benim de olmasını istediğim bir şeydi bu. Ayrıca Tom Holland için de çok heyecanlıyım. Bence oldukça duygusal, samimi ve komik. Ve filmin başındakilere de bayılıyorum--ki gerçekten daha iyisi olamazdı."

Eh, bir bayrak daha olaysızca devredildi sanki, ha?

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget