CW'den Yine, Yeni, Yeniden Bir Çizgi Roman DizisiCW'nin Arrow'la attığı ilk adımın ardından gerek onlar, gerek başka kanallar çizgi romanlardan diziler uyarlamaya çalışırken kendilerini buldular. Fox Batman'in küçüklüğüne indi, Netflix olaya bambaşka bir boyut kattı ve bugün durum öyle bir hal aldı ki, oturup bu dizilerin hepsini, hatta bir çoğunu bile takip edebilmek çok zor.

Deadline'ın haberine göreyse, CW bu sefer de Valiant Comics'in karakteri Dr. Mirage için pilot bölüm sipariş etmiş. Iron Man 3'ün yapımcılarından olan DMG Entertainment'tan Chris Fenton ve Chris Cowles'un yapımcıları arasında yer alacağı dizinin pilot bölümünü ise Gary Dauberman yazacak.

Peki kimdir bu Dr. Mirage? 1993 yılında Bob Layton ve Bernand Chang tarafından yaratılan Dr. Mirage, bir parapsikolog. Ölü ruhlarla konuşabilen karakterin bu konuda tek bir istisnası var, kocası. Dr. Mirage da bir yandan kocasının ruhunu ararken bir diğer yandan da bazı olayları çözmeye çalışıyor.

Valiant açısından haber bir hayli sevindirici. Valiant'ın sinemaya Harbinger'la giriş yapmayı, ardından da Bloodshot ve Harbinger Wars'la devam etmeyi planladığını duyuyorduk. Televizyon alemine de bu şekilde adım atarlarsa bu onlar için güzel bir başlangıç olabilir.

İşin CW tarafındaysa, pilot bölümü beklemek var. Bölümü gördükten sonra verdiklerin karara göre de dizinin geleceği belli olacaktır ve eğer dizi hayata geçerse bu onların çizgi romanlardan uyarlanan altıncı dizisi olacak. Bu rakam her geçen yıl biraz daha artıyor, yakında CW sabah akşam çizgi roman dizisi yayınlamaya başlarsa şahsen ben şaşırmam. 

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget