The Punisher’da başka bir süper kahraman yer alabilir

Marvel-Netflix dizisi The Punisher'da başka bir süper kahraman yer alabilir


Marvel cephesinden The Punisher ile ilgili bizi heyecanlandıran açıklamalar gelmeye devam ediyor. Daha önce Daredevil’dan tanıdığımız Karen Page’in The Punisher’da yer alacağı açıklanmıştı. Hatta bu nedenle dizinin, Marvel-Netflix ortaklığındaki diğer dizilerden biraz uzak kalacağı düşünülmüştü, ancak son haberlere göre durum pek de öyle değil.

Manila’daki AsiaPOP Comic Con’da Marvel/The Punisher sunumu sırasında, Marvel'da Yaratıcı ve İçerik Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak görev yapan C.B. Cebulski, Frank Castle'ın dizisi hakkında heyecan yaratan bir bilgi bıraktı. Jeff Loeb'un Marvel TV'nin Netflix gösterisiyle yaptığı başarısı üzerine övgüde bulunan C.B, “Başka bir Marvel kahramanı [The Punisher’da] görünebilir" dedi. Bunun üzerine fanlar, bu süper kahramanın kim olabileceği üzerine tahminler yürütmeye başladı.

İlk tahminler elbette ki Daredevil’ı işaret ediyor. Cebulski yeni bir süper kahramandan bahsetmediği ve de Frank Castle, daha önce Daredevil’ın 2. sezonunda yer alıp “Görüşürüz, Kırmızılı.” repliğiyle bize veda ettiği için, solo hikayesinde kendisine eşlik edebilecek en muhtemel süper kahraman Daredevil olacakmış gibi duruyor. Ancak The Defenders’da bıraktığımız haliyle Matt Murdock’ı Frank Castle’ın hikayesine dahil etmek, Daredevil’ın 3. sezonu için pek uygun değil.

İkinci tahminler ise Castle’a eşlik edecek olan süper kahramanın Moon Knight olacağı yönünde. Daha önce, Brian Michael Bendis’in yazdığı The Defenders çizgi romanında Deadpool ve Moon Knight’ın da ekibe katılacağı açıklanmıştı. Bunun üzerine Cebulski’nin yaptığı bu açıklama, Moon Knight tahminlerini oldukça güçlendiriyor.

Marvel cephesinden yeni bir açıklama gelene kadar, bu tahminler öne sürülmeye devam edecek. O açıklamanın ise, Ekim başında yapılan ve Marvel/Netflix’in sağlam bir mevcudiyetinin bulunduğu New York Comic Con’dan gelmesi bekleniyor.  Bize de dört gözle NYCC’u beklemek kalıyor.

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget