Pazar Kahvesi #89


(13-19 Kasım) 

Marvel Heroes Sona Yaklaşıyor 


Disney, Marvel Heroes oyununun üretici şirketi olan Gazillion Entertainment ile ortaklığını sona erdireceğini açıkladı. Bunun sonucu olarak da Marvel Heroes kapanacak.

Marvel, 2013’te piyasaya sürülen Marvel Heroes oyununun, Marvel Ultimate Alliance'ın manevi halefi olduğunu sık sık belirtmişti.

"Marvel Heroes severlere Gazillion Entertainment ile olan ilişkimizi sona erdirdiğimizi ve Marvel Heroes oyunlarının kapanacağını bildirmekten üzüntü duyuyoruz" diyen Disney, "Oyuna katılan oyunculara içtenlikle teşekkür ediyoruz. Mümkün olduğu sürece daha fazla güncelleme sağlanacak." şeklinde açıklama yaptı.

Oyunun ne zaman kapatılacağı ise henüz belli değil.

*****

Yeni Multiple Man’imiz Hayırlı Olsun!


20th Century Fox’dan Multiple Man filmi geliyor. Allan Heinberg ve Simon Kinberg’in senaryosunu birlikte kaleme aldığı filmde Madrox/Multiple Man’i, Sam Raimi'nin Spider-Man üçlemesinin Harry Osborn’u James Franco canlandıracak.

Multiple Man karakteri, beyaz perdeye yabancı değil. 2006 yılında vizyona giren X-Men: The Last Stand'de Eric Dane tarafından canlandırılmıştı.

Filmin vizyon tarihi belirtilmedi.

*****

Danger Girl Dizisi Geliyor


Constantin Film, yeni bir TV dizisi için J. Scott Campbell'ın çizgi roman serisi Danger Girl’ün haklarını aldığını açıkladı. Campbell ve serinin eş-yaratıcısı Andy Hartnell, Constantin Film’den Martin Moszkowicz ve Robert Kulzer yapımcı olarak yer alacaklar.

*****

Black Lightning’in Yayın Tarihi Açıklandı


CW, DC ortaklığındaki son dizisi Black Lightning’in yayınlanma tarihini 16 Ocak 2018 olarak açıkladı. Black Lightning, salı günleri The Flash’den hemen sonra yayınlanacak. Kısaca özetlemek gerekirse dizi, kasabası yeni bir çete şiddetinin etkisi altında kaldığında emekliliğinden dönen Cress Williams’ın hikayesini konu alacak.

Henüz izlememiş olanlar için fragman hemen burada.


*****

The Gifted’a Yeni Bir Mutant Geliyor


Sezonu bitirmesine 6 bölüm kalan The Gifted kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Skyler Samuels, henüz açıklanmayan kilit bir rolde The Gifted ile ekranlara gelecek. Samuels’in karakteri "telepatik yeteneklere ve gizemli bir geçmişi sahip olan bir mülteci mutant" olarak tanımlanmış.


*****

Sonunda! Agents of S.H.I.E.L.D Dönüyor!


Agents of S.H.I.E.L.D 5.sezonuyla 1 aralıkta geri dönüyor. 5.sezon tanıtım fragmanı ve ilk bölümden yarım dakikalık tanıtım videosu yayınlandı. Fazla söze gerek yok. Fragman ve tanıtım videosu hemen aşağıda.
Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget