Pazar Kahvesi #90


Pazar Kahvesi #90

(20-26 Kasım)

Marvel Strike Force Geliyor


Marvel, FoxNext Games ortaklığıyla, Marvel süper kahramanlarının ve kötü adamlarının "dünyanın gördüğü en büyük tehditlerden biri"ne karşı güçlerini birleştireceği yeni mobil oyunu Marvel Strike Force'u duyurdu.

Bu büyük tehdit ise, çizgi romanlardan aşina olduğumuz Ultimus olarak açıklandı. Ultimus, Thor ve Avengers ile savaşmak için Stonehenge'in altındaki cezaevinden yükselen, hala yaşadığı bilinen tek Kree Eternal.

Marvel Strike Force'da oyuncular S.T.R.I.K.E olarak bilinen bir organizasyondan sorumludur ve Ultimus'u alt edebilecek bir takım kurmalıdır. Açıklamaya göre oyuncular başka oyuncularla "ittifak" oluşturabilecek ve oyunu birlikte oynayabilecekler.

Bu haberde ilginç olan şu ki, FoxNext 20th Century Fox'un bir bölümü. Hatırlarsanız Marvel'ın da sahibi olan Disney, son haftalarda 20th Century Fox'u satın almak için görüşmelerde bulunmuştu.

Marvel Strike Force’un yayınlanan tanıtımı hemen aşağıda.
*****

Gambit Filminden Yaşam Belirtisi GeldiVariety’nin haberine göre Lizzy Caplan, kadın başrol olarak Gambit filminde Channing Tatum’un partneri oldu. Caplan’ın karakteri henüz belli değil. Ancak birkaç tahmin yürütürsek filmin kadın başrolü için en muhtemel karakterler, Rogue veya  Bella Donna Boudreax.

Karayip Korsanları’ndan tanıdığımız Gore Verbinksi'nin yönetmenliğindeki filmin vizyon tarihi, şimdilik 14 Şubat 2019 olarak biliniyor.

*****

Nightwing Filminde Oynamak İster Misiniz?


Nightwing filminin yönetmeni Chris McKay, filmin başrolü Dick Grayson rolü için Twitter’dan çağrı yaptı.

"Bir ajansa veya yöneticiye gidin. Ajans veya menajeriniz sizi korur, aynı zamanda karakterinize destek olur. Bir temsilciye sahip olmak kendinizi ve kariyerinizi ciddiye aldığınız anlamına gelir... ve tabii başkalarının da." diyen Grayson, oyuncu seçmelerinin açık olacağını açıkladı.

McKay daha önce, Nightwing rolünün rol alan aktör için "yorucu" olacağını söylemişti.

*****

Agents of S.H.I.E.L.D’a Son 5 Gün!


Agents of S.H.I.E.L.D  5.sezonuyla 1 Aralık’ta geri dönüyor. Orientation Part 1 ve Orientation Part 2 isimli ilk iki bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin 5.sezonunun ilk sahneleri NYCC’da bazı şanslı fanların beğenisine sunulmuştu. Yeni sezonun başlamasına 5 gün kala sezonun ilk 17 dakikası yayınlandı.*****

Merakla Beklenen Phoenix Resurrection’dan Tanıtım Videosu Geldi


Birkaç hafta önce Marvel’ın, “Phoenix Resurrection” ile Jean Grey’i çizgi romanlara geri döndüreceğini söylemiştik. Aralık sonunda yayınlanacak seriden bir tanıtım videosu geldi.

Serinin yazarı Matthew Rosenberg şöyle diyor: “Bu seride Jean Grey’in nasıl ve neden geri döndüğünü ve bu geri dönüşün X-Men ve dünyanın geri kalanı için ne anlama geldiğini inceliyoruz.”


Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget