Pazar Kahvesi #92


(4-10 Aralık)  

House of El’in Düşüşü Giderek Yaklaşıyor!


Superman’in büyükbabası Seyg-El’in aile onurunu ve gezegenini kaostan kurtarma çabasını izleyeceğimiz Krypton, yeni tanıtım videosuyla karşımızda. Sizce Krypton için hâla “umut” var mıdır? 2018’de hep birlikte öğreneceğiz.

Görmeyen, duymayan, bilmeyenler için videoyu şöyle bırakıveriyorum.


*****

Captain Marvel Jr.’ımız Hayırlı Olsun


Hatırlarsanız yakın bir zaman önce Zachary Levi’ın Shazam’ı canlandıracağı açıklanmıştı. Biz olur mu olmaz mı diye düşünürken Asher Angel’ın Billy Batson’ı canlandırmak üzere kadroya katıldığı haberi gelmişti. Son haberlere göre ise kadroya katılan son isim Jack Dylan Grazer oldu. Grazer, Freddy Freeman(Captain Marvel Jr.)’ı canlandıracak.

5 Nisan 2019 vizyon tarihli Shazam!’ın çekimlerinin şubat ayında başlaması bekleniyor.


*****

DC’s Legends of Tomorrow’da Yaprak Dökümü Devam Ediyor


DC’s Legends of Tomorrow’da Firestorm’un bir yarısı Martin Stein’ı canlandıran Victor Garber’ın diziden ayrıldığını önceki haftalarda duyurmuştuk. Firestorm’un bir diğer yarısı Jefferson Jackson’ı canlandıran Franz Drameh de diziye veda etti. Ancak bu veda, Firestorm’u son kez gördüğümüz anlamına gelmiyor. Dizinin yaratıcı yapımcısı Marc Guggenheim, “tanıdık” birinin ekibe katılmasıyla Firestorm’u tekrar izleyeceğimizi söylüyor.

DC’s Legends of Tomorrow 16 Ocak’ta geri dönecek.

*****

I Kill Giants Filmi Geliyor


Joe Kelly'nin aynı adı taşıyan çizgi roman uyarlaması filmi “I Kill Giants”ın dağıtım hakları, Amerika Birleşik Devletleri'nde RLJE Films tarafından satın alındı.

2018’de vizyona girecek olan film, Imogen Poots, Zoe Saldana, Madison Wolfe ve Sydney Wade gibi yıldızları buluşturuyor. Okulda ve evde yaşadığı sorunlarla başa çıkmaya çalışan bir kızın iç dünyasına çekilme hikâyesini anlatıyor.

*****

Jessica Jones’dan 2.Sezon Özeti Geldi


Digital Spy, Jessica Jones’un 2.sezonunun ilk özetini yayınladı. Bu sezon, Jones’un kendi hayatını da irdelemeye başlamasıyla, Jessica Jones ile ilgili daha çok ayrıntı içeriyor.

‘New York'ta yaşayan özel dedektif Jessica Jones (Krysten Ritter), işkencecisi Kilgrave'i öldürdükten sonra hayatını toparlamaya başlamıştır. Şehrin her yerinde süper güçlü bir katil olarak bilinen birinin karıştığı yeni bir dava üzerinde çalışırken, gönülsüzce de olsa kendi geçmişini irdelemeye başlar ve kendisiyle yüzleşir.’

*****

Eski Bir Dostun Dönüşü


Biliyorsunuz ki Agents of S.H.I.E.L.D’ın 5.sezonu başladı. İlk 3 bölümü yayınlanan dizide ekibimiz uzayda savrulurken bir kişi eksiktiler. Leopold Fitz’i sezonun başından beri göremedik ama Jemma sağ olsun, adını yine duyuyoruz ve tıpkı Jemma gibi biz de Fitz’in ekibi kurtarmak için canla başla çalıştığını düşünüyoruz. Tahminlerimizde yanılmamışız, ABC’den dizinin “Rewind” isimli 5.bölümü için bir özet geldi. Özette şöyle diyor:“Lance Hunter'ın sürpriz yardımıyla, Fitz'in kayıp ekibi bulmasına hiçbir şey engel olamaz.” Evet evet doğru gördünüz, Lance Hunter 5.bölüm itibariyle aramıza dönüyor. Halaya hazırsanız açın teybi, ben de mendilimi kapıp geliyorum!!

*****

Justice League Çin’de Kükrüyor!


Vizyona girdiği günden beri sinemaseverlerin tartışmalarına meze olan Justice League, gişede istenileni veremedi biliyorsunuz ki. Warner Bros bırakın kâr yapmayı, zararını karşılama peşindeyken filmle ilgili birkaç iyi haber geldi. 3 haftada elde ettiği yaklaşık $98.6 milyon gişe hasılatıyla ile Justice League, Çin’de en yüksek hasılat yapan DC filmi olmuş. Önceki DC filmlerinin hasılatları ise şöyle: Wonder Woman $90.5 milyon, Batman V Superman $95.7 milyon, Man of Steel  $63.4 milyon. Suicide Squad Çin pazarına girmedi bile.Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget