Pazar Kahvesi #94


 (18 - 24 Aralık)  

Joseph Kahn’dan Justice League Dark Konsept Çalışmaları


Reklam ve video klip yönetmeni Joseph Kahn, Twitter hesabından hala tasarım aşamasından olan Justice League Dark için yaptığı konsept tasarımlarını paylaştı. Kahn, konsept tasarımlarını yaparken fanların hayali kadrosunu baz almış. Dan Stevens’ı John Constantine, Natalie Dormer’ı Zatanna Zatara, Chiwetel Ejiofor’u Jason Blood olarak görebildiğimiz çalışmalarda Swamp Thing ve Deadman de bulunuyor.

“İki yıl önce Justice League Dark’ı seçtim. Bunlar da bazı tasarımlar.” açıklamasıyla paylaştığı konsept çalışmaları buraya bırakıveriyorum.


 

Joseph Kahn ismi tanıdık geliyor ama kim olduğunu bir türlü hatırlayamıyorsanız, kendisi Eminem’den The Chemical Brothers’a, George Michael’dan KoЯn’a birçok müzisyen/müzik grubunun video kliplerinin yönetmeni.  Son yıllarda ise Taylor Swift’in müzik videoları ile dikkatleri çekiyor.

*****

Riz Ahmed’in Venom Setinden Fotoğrafı Geldi Ve… Dr. Drake?


Atlanta Filming adlı Twitter hesabı, Riz Ahmed'in Venom filminin setinden fotoğrafını paylaştı. Hesabın açıklamasına göre Ahmed, Dr. Carlton Drake'i canlandırıyor.


Peki kimdir Dr. Carlton Drake? Drake, çizgi romanlarda Venom'un gücünü kullanmaya ve onu çoğaltmaya çalışan Life Foundation'ın lideri olarak yer alıyor.

Hatırlatma: Venom 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

*****

Shazam! Kadrosu Tamamlanmaya Başladı


Walking Dead’den tanıdığımız Cooper Andrews, Shazam! kadrosuna katıldı. Andrews, haberi Twitter hesabından “Yıldırım dansı yapıyorum.”  şeklindeki açıklamasıyla doğruladı. Cooper Andrews'ın Billy Batson'ın babası Victor Vasquez’i canlandıracağı açıklandı.


Hatırlatma: Shazam! 5 Nisan 2019'da vizyona girecek.

*****

Kendrick Lamar’dan Black Panther Soundtrack’i Mi Geliyor?


Kendrick Lamar 21 Aralık’ta 'LOVE' isimli yeni müzik videosunu yayınladı. Videonun 1:54. saniyesinde haberimize konu olan görsel yer alıyor.


Konuyla ilgili bir açıklama olmamasının yanı sıra yeni fragmanda kullanılmak üzere hazırlanmış bir şarkı olması da ihtimaller dahilinde.

*****

Spawn: A Holiday Krampus Tale İptal Edildi


Image Comics tarafından 3 Ocak’ta yayınlanması planlanan one-shot “Spawn: A Holiday Krampus Tale” iptal edildi. Buna ek olarak, başlık da yayıncının web sitesinden kaldırıldı.

İptal için herhangi bir neden belirtilmedi, ancak Image'in nihai sürüm için hikayeyi yeniden talep edebileceği belirtildi.

*****

Black Panther İçin Gişe Tahminleri Gelmeye Başladı


Box Office Pro  Black Panther için erken gişe tahminlerini açıkladı. Filmin ilk hafta sonunda $90 milyon ile yolculuğuna başlayacağı tahmin ediliyor. Ön biletler satışa sunulduğunda yapılacak tahminlerin gerçekleşme olasılığı daha yüksek tabi. Black Panther’in Avengers: Infinity War öncesi son basamak olduğunu düşünürsek, DC Justice League’den istediğini alamamışken Infinity War fragmanıyla dikkatleri iyice üzerine çeken Marvel, sinemaseverlerde Black Panther’e dair bir merak uyandırmış da olabilir.


Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget