Pazar Kahvesi #95


(25 – 31 Aralık)

2018’in En Çok Beklenen Filmi, Ee Tabii Ki Infinity War!


2017 biterken çevrimiçi film bileti satıcısı Fandango 2018’in “en”lerini seçmek için 8.000 sinemaseverle yaptığı anketin sonuçlarını açıkladı. 2018 yılının en çok beklenen filmi tahmin edebileceğiniz gibi Avengers: Infinity War olurken, ilk 10’daki filmler arasında Aquaman, New Mutants, Venom ve Ant-Man & The Wasp yer almadı.

2018’in en çok beklenen filmleri listesinin ilk 10’u şu şekilde:
1.      Avengers: Infinity War (4 Mayıs)
2.      Black Panther (16 Şubat)
3.      Jurassic World: Fallen Kingdom (22 Haziran)
4.       Deadpool Devam Filmi (1 Haziran)
5.      Solo: A Star Wars Story (25 Mayıs)
6.      Incredibles 2 (15 Haziran)
7.      Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (16 Kasım)
8.      A Wrinkle in Time (9 Mart)
9.      X-Men: Dark Phoenix (2 Kasım)
10.  Ocean’s 8 (8 Haziran)

Ankete katılan kullanıcıların favori aktrisleri Scarlett Johansson olurken, favori aktörleri de Chris Pratt oldu. Ayrıca kullanıcılar tarafından “Solo Filmi En Çok Beklenen Çizgi Roman Karakteri” Chadwick Boseman’ın Black Panther’i seçildi. 2018’in “En Çok Beklenen Kötü Adamı” ise Josh Brolin’in Thanos’u oldu.

Ey Infinity War fragmanı, sen nelere kadirsin yahu!

*****

Krypton Martta Geliyor


Bir süredir Kryton’un martta başlayacağına dair haberler dolaşmaktaydı ama resmi kaynaklar açıklama yapmadan paylaşmadık. Eylülden beri çekimleri süren Krypton’un 21 Mart 2018’de yayınlanmaya başlanacağı Twitter’dan duyuruldu.


Krypton’a dair yayınlanan yeni görseli de şöyle bırakıyorum.


*****

The Defenders’ın İkinci Sezonu GelmeyecekThe Punisher’ın da 2.sezon onayı almasından sonra yeni sezon onayı almayan tek Marvel-Netflix dizisi olarak boşlukta süzülen The Defenders cephesinden haber geldi. The Defenders’dan yeni bir sezon gelmeyecek. Genel yargı, 8 bölümlük dizinin amacına hizmet ettiği yönünde. Sonuçta New York sokaklarını birbirlerinden habersiz savunan kahramanlarımızın yolu bir şekilde kesişti artık. İsterlerse Colleen Wing ve Misty Knight 5 çayında birbirlerini ziyaret edebilir, Luke Cage ve Danny Rand oturup tavla oynayabilir.

*****

Young Justice’den Haber VarYoung Justice’in yazarı Greg Weisman, serinin 3.sezonunun yayınlanma tarihiyle ilgili ipucu verdi. Twitter üzerinden bir hayranın sorularını yanıtlayan Weisman, “Young Justice ne zaman geliyor?” sorusunu, “2018’in son çeyreğinde.” şeklinde yanıtladı.


*****

Kendi Çizgi Romanınızı Oluşturmak İster Misiniz?


Marvel Comics yeni bir uygulama ile, okuyuculara kendi çizgi romanlarını yapma gücünü kazandırmayı amaçlıyor. Marvel Comics’in mevcut süper kahraman ve kötü adamlarının modellerini kullanabilen kullanıcılar, karaktere istediği pozu verdirebilir, arka planı değiştirebilir, diyalog balonları ve metin ekleyebilirler.

Uygulamanın bazı kısıtlamaları da var. “Silahlar”, “müstehcenlik, kötü veya rahatsız edici dil”, “vücut parçaları veya vücutla ilgili sesler ", "çocuklar için uygun olmayan herhangi bir içeriğe” dair çeşitli kısıtlamalar mevcut.

Uygulama Marvel’ın resmi sitesinde duyuruldu. Henüz çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama gelmedi.
*****

Yeni yıla dair tüm güzel dilekleriniz gerçekleşir umarım. Merak etmeyin, "Seneye görüşürüz, ehehe" demeyeceğim :) 2018'in ilk pazarında görüşmek dileğiyle...

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget