Pazar Kahvesi #96


(1 – 7 Ocak)

Yeni Nesil Sabrina’mız Belli Oldu


Mad Men’in Sally Draper’ı Kiernan Shipka, Netflix'in The Chilling Adventures of Sabrina dizisinde “yarı-insan, yarı-cadı” Sabrina’yı canlandıracak. Dizide Sabrina, Baxter High'e katılan lise ikinci sınıf öğrencisi olarak tasvir edilecek.


Archie Comics yaratıcı idarecisi Roberto Aguirre-Sacasa, Kiernan ve The Chilling Adventures of Sabrina için şunları söyledi: "Kiernan'ın çalışmalarının büyük hayranıyız. Sabrina'nın bu yeni versiyonunun kim olabileceği hakkında konuşmaya başladığımızda, ismi herkesin listesindeydi. Bu Sabrina'nın daha karanlık, daha ürkütücü bir versiyonu olacak ve insanlar Kiernan'ın bu ikonik karakteri nasıl benimsediğini görecekler. Bu bizi oldukça heyecanlandırıyor."

The Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk sezonu 20 bölümden oluşacak. Yayınlanma tarihi ise henüz belli değil.

*****

Legion of Super-Heroes, CW’nun Supergirl’ünde


Supergirl 3.sezonunun sezon ortası dönüşüyle ilgili dizinin Twitter hesabından yeni bir video yayınlandı ve, Legion of Super-Heroes yüzüklerini görmemiş olmak için videoyu izlememiş olmanız gerekir!


Videoda gösterilen 3 yüzüğün kimlere ait olduğu konusuna gelirsek; geçen sezondan beri dizide yer alan Mon-El, 3.sezonda ona katılacak olan Amy Jackson'ın Saturn Girl'ü ve Jesse Rath'ın Brainiac 5'i çok güçlü tahminler.

Hatırlatma: Supergirl 15 Ocak'ta 3.sezonuna kaldığı yerden devam edecek.

*****

Anton Slater Central City’ye GeliyorMark Valley, bölge savcısı Anton Slater'i canlandırmak üzere The Flash kadrosuna katıldı. Valley, "Flash Trial of" bölümüyle karşımıza çıkacak.


Bates ve Carmine Infantino tarafından yaratılan karakter Anton Slater, çizgi romanlarda Reverse Flash'ın öldürülmesi nedeniyle Barry Allen'ı yargılar.

Hatırlatma: The Flash 16 Ocak’ta dönüyor.

*****


Krypton’dan Yeni Görseller Geldi


21 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan Kryton’dan yeni görseller geldi. Krypton çoğunlukla Süpermen'in dedesi Seg-El'e (Cameron Cuffe) odaklanacak ama dizi Man of Steel'in gelecek kaderini de ele alacak.

   

 

  


*****

Legion 2.Sezonu İçin Yeni Bir Shadow King Geliyor


Peki neden? Şöyle ki, 1.sezonda tanıştığımız Shadow King, Aubrey Plaza tarafından canlandırılıyordu. Çünkü karakter David’in zihninin bir parçasıymış gibi davranıyordu.  Şimdi Shadow King dünyada serbest olduğuna göre, artık gerçek yüzünü görme vakti.

Shadow King’i canlandıracak isim ise çoktan belirlendi: Navid Negahban. Negahban, Shadow King’in orijinal kimliği olan Amahl Farouk olarak karşımıza çıkacak.


*****

Yılın Yükselen Yıldızı Gal Gadot


Gal Gadot, Palm Springs Film Festivali’nde Yükselen Yıldız Ödülü ile ödüllendirildi. Gadot, ödülü Palm Springs Kongre Merkezi'nde 2 Ocak'ta düzenlenen törenle aldı.

 

Festival Başkanı Harold Matzner, Gal Gadot için şunları söyledi: "Gal Gadot'un Wonder Woman'ı bize güçlü, yetenekli, dengeli, meraklı ve merhametli bir karakter gösterdi ve performansı evrensel olarak övüldü, büyük yankı uyandırdı. Gal ölümsüz savaşçıyı çok iyi canlandırıyor, film teması ve onun performansı bir araya gelince dünyanın dört bir yanındaki insanlara  -kadın ve erkek, genç ve yaşlı- güç veriyor. "

Yorum Gönder

[disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget