İliklerinize kadar işlenecek bir Spawn filmi geliyor!

Yıllar boyu Todd McFarlane’nin Spawn filminin senaryosunu bitirmesini beklerken sonunda istediğimiz oldu ve senaryo tamamlandı! Hatta bütçeyi mümkün olduğu kadar düşük tutmaya çalışıyormuş ki filmi yönetmesine izin versinler.McFarlane’in dediğine göre film ciddi anlamda ”hardcore R-Rated” olacakmış. Yani başlıkta da dediğimiz gibi film iliklerinize işlenecek! Ayrıca ne bir süper kahraman filmi, ne de bir aksiyon filmi olacakmış… Biz en iyisi kendi ağzından aktaralım.

”Film korku ve doğa üstü karışımı olacak. Bir anlamda The Departed ve Paranormal Activity’nin karışımını izleyeceksiniz. Önceki filmdeki gibi mi görünecek? Hayır. Bütün film boyunca savaştığı bir süper kötü olacak mı? Hayır. Kuruntu ve hayaletimsi bir karakter olacak. Bu filmi çılgın sinema efektleri olmadan düşük bütçeyle de yapabilirim. Prodüksiyonun 2016’da başlamasını umuyorum.”

Spawn çizgi roman dünyası için çok eşsiz bir karakter ve bu karakterin hakkının verildiği bir filmi izlemeyi hepimiz çok istiyoruz. Bekleyip göreceğiz…

Yorumlar