Batman ve Superman’e Filme Özel Varyant Kapak ve Scott Snyder’ın Arama Geçmişi!

Ne kadar alakasız bir başlık açtık değil mi? İlk maddeden başlayarak anlatalım:

Malumunuz üzere 25 Mart’ta Batman v Superman: Dawn of Justice filmi geliyor. Filme dair çizgi romanların içlerinde de tanıtımlar başlattı. Ancak Batman ve Superman dergilerinin 50. sayılarına özel, Sean Murphy birer varyant kapak çizmiş. Birbirinden bağımsız kapaklar birleştirilince yukarıdaki görsel ortaya çıkıyor. Kafanız karışmasın, şu şekilde oluyor:

Havadaki Batmobil filmdekiyle büyük ölçüde benziyor, dayağı yiyen Batman de ihtiyar Bruce’a benziyor. Filmle uymayan tek şey, muhtemelen dışa giyilmiş Superman donu.
İkinci haberimiz ise aslında haberden çok Batman dergisinin yazar ve çizeri, Scott Snyder ile Greg Capullo’nun eğlenceli bir Twitter muhabbetleri:

Scott Snyder:

Tarayıcımda açık olan aramalar: 1. Çocuk eğlenme merkezleri çalışma saatleri? 2. Bir cesetten en hızlı nasıl kurtulunur? Kanıt bırakmadan. 3. Yarasalar avokado yer mi? #yazarhayatı


Greg Capullo:

Yaptığımız manyak aramalar yüzünden çizgi roman yaratıcıları çoktan dikkat çekmiş olmalıydı. FBI’ın hala kapımı çalmamasına şaşıyorum.

Scott Snyder: 

Aynen, değil mi? Mesela Batman #50 için aramam: Kara delikler nasıl silaha çevrilebilir? Arama: Dalaktan bıçaklanma. Ne kadar yaşar?

Bunun üzerine gelen birkaç eğlenceli soruyu da cevapladılar:
Takipçi:

Batman, guacamole (soğanlı baharatlı avokado/meksika yemeği) seviyor mu?

Scott Snyder:

Çok ama çok seviyor.

Bir başka takipçi:

Hey, Gail Simone’un Secret Six serisinde Batman’i birkaç meksika dürümü yuvarlarken görmüştüm, Bruce’un Meksika yemeklerini sevdiklerini resmen onaylayabilir misin?

Scott Snyder:

Bruce, Meksika yemeklerine bayılıyor.

Eh, bu da bir şeydir…
Scott Snyder’ı Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/Ssnyder1835
Greg Capullo’yu Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/GregCapullo
Çizgi Kafe’yi Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/cizgi_kafe

Yorumlar