DC Legends of Tomorrow’a Gelen Karakter Kim Olabilir?

CW evreninin en yeni üyesi olan Legends of Tommorow geçtiğimiz hafta 2.sezon onayı alınca hemen hazırlıklara başlamış. Bugün de diziye ikinci sezonda yeni ve önemli bir DC karakteri katılacağını
duyurdular. Karakterin gözükmesinin bir sebebi olacak ve 2. Sezonun hikayesine kapıyı o açacak.
Karakter ilk olarak sezon finalinde gözükecek, ardından da 2.sezonda devamlı bir hal alacak. Karakter hakkında hiçbir detay verilmedi ama bizim aklımızda bir iki isim var. Gelin birlikte inceleyelim o isimleri.

1-Vixen
Legends of Tommorrow ekibinin tamamının zaten Arrow ve Flash’tan toplanarak oluştuğunu biliyoruz.(Rip Hunter hariç) Hawkgirl ve Hawkman bile dizi çıkmadan 1-2 ay önce Arrow ve Flash’da gözüktü. Vixen ise önce kendi mini animasyonuna kavuştu şimdi Arrow’da gördük. Bundan sonra CW onu ya ara sıra görülen bir Arrow karakterine dönüştürecek, ya solo dizi çıkartacak ya da LoT’ye geçiş yapacak. Bu ihtimaller arasında en akla yatkını LoT ama CW’nin ne yapacağı belli olmaz.
İhtimal:%70

2-Booster Gold 
Dizide görülmesi en kuvvetle muhtemel karakter Booster Gold’dur. Hem Rip Hunter’ın babası hem de Vandal Savage’in ilk bölümün, ilk sahnesinde Rip Hunter’a söylediklerinden de anlaşıldığı gibi
birbirlerini tanıyorlar. Bu durumda eğer paramı yatıracak olsaydım kesinlikle Booster Gold’a
yatırırdım.
İhtimal:%85

3-Blue Beetle(Ted Kord)
Booster’ın en yakın arkadaşı olması zaten bunu mümkün kılıyor ama bizim Ted Kord’un, yani Blue
Beetle’ın bu dizide görüneceğini düşünme nedenimiz başka. Arrow’da o kadar çok Kord adı geçti ki
artık bir yerden çıkmasını bekler olduk. Eh, illa ki bu diziye bir karakter girecek, o karakter neden Blue Beetle olmasın?
İhtimal:%60

4-Green Lantern
Özellikle Flash ve Arrow’da o kadar çok Hal Jordan göndermesi yapıldı ki Green Lantern’ı, LoT’te
görmememiz için bir sebep yok. Ayrıca Green Lantern, listedeki diğer karakterlere göre hem daha
büyük hem de kendi başına planlar yapabilecek kabiliyette bir karakter. Dolayısıyla 2. Sezonda bir Hal  Jordan görmemiz de muhtemel. Ama en düşük ihtimal de kendisinde.
İhtimal:%40

Yorumlar