Kevin Smith The Flash bölümünü öve öve bitiremedi!

Kevin Smith’i tanımayanlar için kısa bir özet geçelim. Hepimiz çizgi roman aşığıyız değil mi? Bu adam bizim hem aşık hem yönetmen hâlimiz. Kevin Smith çizgi romanlara o kadar hayran ki, kızına ”Harley Quinn Smith” adını verdi. Hatta Suicide Squad’da Margot Robbie’nin kullandığı beyzbol sopasını kızına hediye etti. 25 yaşındayken yönettiği filmde Stan Lee’yi oynatmayı başardı.

Kevin Smith son olarak The Flash dizisinin 2. sezon 21. bölümünde yönetmen koltuğuna oturdu ve katıldığı radyo programında bu deneyimi öve öve bitiremedi.

Bütün çekim 55 dakikaydı ama son düzenlemelerle 42 dakikaya kadar indirdik. The Flash yönettiğim en iyi şey olabilir. Bunu derken diğer filmlerimi kötülemiyorum tabii ki, onları da ben yazıp yönettim. Ama bu bölümde, elimin altında olan, benim yaratmadan kullandığım şeyleri düşününce bu en iyi yönetmenlik işim diyebilirim. Bu iş konusunda iyi hissediyorum, sanırım tekrar yapabilirim. Biraz tuhaf gelebilir ama sanırım bölümü 50 kere falan izledim. Gerçekten sarıyor.

Kevin Smith’in The Flash bölümüne 2 bölüm uzaklıktayız. Biz eminiz ki 21. bölümü çok seveceksiniz!

Yorumlar