Suicide Squad fragmanından en beğendiğimiz 5 sahne!


Sinemalara düşmesine daha 4 ay olmasına rağmen 3. fragmanın yayınlanması ne kadar doğru tartışırız. Fakat şu bir gerçek ki bizi mükemmel bir film bekliyor! İzlemeyenler Türkçe altyazılı fragmanı alttan izleyebilir, daha da altta en beğendiğimiz 5 sahneyi derledik!

1- Jenerik

Bu fragmanın aklımızı uçuracağı daha jeneriğinden belliydi. Warner Bros. ve DC Comics logosunun Joker’in kahkahasıyla oynaması gönlümü fethetti.

2- Harley Quinn’in bütün sahneleri?

DC Comics Ben Affleck’ten sonra Margot Robbie ile oyuncu seçiminde yine 12’den vurmuş. Daha 3 fragman izlesek de hepimiz eminiz ki Margot Robbie karaktere ”cuk” diye oturmuş.

3- El Diablo vs. Deadshot
İlk iki fragmanda bu film için biraz ciddi duran Deadshot, yeni fragmanda El Diablo’yu güçlerini kullanması için zorlaması ve ardından esprili ”darınmaca gücenme yok” demesi karaktere birazcık daha ısınmamızı sağladı. DC şu ana kadar bu film için her şeyi doğru yapıyor!

4- ”Superman’i kim durdurabilir?”

Bariz şekilde Man of Steel’de yaşananlar Suicide Squad’da da devam ediyor. Batman v Superman’de Superman’in ölümü siyasetçileri yumuşatmamış anlaşılan. Superman’i kimin durdurabileceğini 25 Mart’ta öğrenmiştik!

5- Batman

Fragmandan anladığımız üzere Batman ve Harley Quinn arasında bir çatışma sahnesi olmuş. Geçen gün çıkan iddialara göre ise filmde sandığımızdan daha çok Batman izleyeceğiz!

Yorumlar