Herkesi mutlu edecek bir iddia; Thor Ragnarok

Geçen hafta duyurulan oyuncu seçimleriyle Thor Ragnarok bir anda sallamadık yer bırakmamıştı. Cate Blanchett Hela rolüyle, Jeff Goldblum Grandmaster rolüyle, Tessa Thompson Valkyrie rolüyle ve Karl Urban Skurge rolüyle hepimizi beyaz perdeye kitleyecek. Eh bunların yanına bir de Odin, Heimdall, Loki ve Hulk da eklenince alın size hakkının verilmesini istediğimiz Thor filmi!

Sağlam bir iddiaya göre film sadece adını aldığı Ragnarok serisini işlemeyecek, herkesin çok istediği ve telif haklarından dolayı solo filmi yapılamayan Hulk’ın Planet Hulk serisi de filme dahil edilecek! Aynen şöyle; Thor Age of Ultron’da gözden kaybolduktan sonra başka bir gezegene giden ve orada gladyatör arenasında savaşan Hulk ile karşılaşacak!

Hulk’u Age of Ultron’dan beri Bruce Banner formuna geçmemiş olarak izleyeceğiz ve Planet Hulk serisinden aşina olduğumuz sol kolundaki kılıç ve kalkan da olacak, ayrıca Thor da alıştığımız uzun sarı saçları yerine kısa bir saçla karşımıza çıkacak. Arenadaki gladyatör oyunları Grandmaster tarafından düzenlenecek, Thor çekici olmadan herkesi yendikten sonra finalde Hulk ile karşılaşacak.

Tahminler Loki olsa da Hulk’un başka bir gezegene nasıl gittiği daha belli değil. Yani tek bir filmde hem Ragnarok hem de Planet Hulk izleyeceğiz.

Jane Foster’ı oynayan Natalie Portman filmde kesin olarak yer almayacak.

Yorumlar