Inhumans filmi rafa kaldırılmadı!

FOX’ın Gambit’e yaptığını Marvel da Inhumans’a yapıyor. Sayısız oyuncu dedikodusu, vizyon tarihi değiştirmeler, iptal edildi mi ertelendi mi neler oluyor derken Faz 3’te yer alan X-Men ve mutant kavramının boşluğunu doldurması düşünülen Inhumans geçtiğimiz ay Marvel’ın takviminden kaldırıldı!
Bu dedikodular bitti, şimdi de film yapılmayacak mı sesleri çıkmaya başladı. Bunun cevabını da en doğru kişi Kevin Feige verdi;

Inhumans Faz 3’ün bir parçası olmayacak çünkü Faz 3’e uymayacağını düşündük. Karakterlerini ve hikayesini çok sevdiğimiz bir film, ne zaman geri döneceği belirsiz ama Faz 3’te zoraki bir şekilde yer almasını istemedik.

Inhumans’ın kaldırılması iki sezondur Inhuman kavramını işleyen ve filme temel oluşturan Agents of SHIELD’ı da allak bullak etti. Ben umuyorum ki X-Men haklarını geri almaya çalışırken kendilerine zaman kazanmak için bu kararı vermiş olsunlar. Simon Kinberg bu konuda yavaştan bir yol yapıyor, Kevin Feige de tabii ki bunu çok istiyor. Top şu an Disney ve 20th Century FOX’da.

Yorumlar