Jennifer Lawrence FOX’a gözdağı verdi!

Eğer oyuncu kadronuzda Jennifer Lawrence gibi 21 yaşında En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı kazanmış, dönemimizin en iyi aktrislerinden biri olarak gösterilen, çok büyük bir hayran kitlesi olan bir oyuncunuz varsa onu memnun etmeniz, isteklerini gerçekleştirmeniz gerekir; hele ki sizle olan kontratı sona ermişse!

Sadece Lawrence da değil, FOX’ın X-Men evrenindeki en önemli isimlerinden olan Jennifer Lawrence (Mystique), James McAvoy (Professor X) ve Michael Fassbander (Magneto) ile kontratı sona erdi. X-Men: Apocalypse’in sonunda X-Men kavramı iyice oturmuşken ve bir sonraki filmin 1990’larda geçeceği onaylanmışken (Apocalypse’in 10 yıl sonrası) bir anda kadronuzdan en önemli 3 ismin çıkması her konuda sizi çok kötü etkiler.

Jennifer Lawrence Entertainment Weekly ile katıldığı röportajda bunun hakkında konuştu;

Geçen gün McAvoy ve Fassbander ile geri dönüp dönmeyeceğimizi konuşuyorduk ve eğer üçümüzden biri bile olmazsa hiçbirimiz olmayacak. Ben dönmeyi çok isterim, hayranları ve karakteri çok seviyorum. Ama zamanımız da çok değerli, çok kesin konuşmamalıyım.

FOX’ın şu ana kadar Marvel filmleriyle yaptığı büyük yanlışlar var, Deadpool ile bir çıkış yakalamışken göz göre göre bu oyuncuların bırakmalarına izin vermemeliler. 3 oyuncu da daha önce rollerini ne kadar sevdiğini ve kontratlarını uzatmak istediklerini dile getirmişti. X-Men: Apocalypse ülkemizde dün vizyona girdi ve kötü eleştirilere rağmen kesinlikle izlemeniz gereken bir film, kaçırmayın!

Yorumlar