Mark Ruffalo Ragnarok için vaadlerde bulundu

Geçen gün duyurulan oyuncu katılımlarıyla Thor serisinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok’a hem heyecanımız tavan yapmış, hem de film efsane bir oyuncu kadrosuna kavuşmuştu. Ben eminim ki bu sefer Thor’ın hakkı sonuna kadar verilecek. Sadece Thor da değil, iki Avengers filminde de genelde geri planda kalan Hulk’ı, bu sefer çok farklı izleyeceğiz. Bruce Banner’ı canlandıran Mark Ruffalo, 9 Haziran’da çıkacak filmi Now You See Me 2’nin tanıtım turunda katıldığı bir röportajda Hulk, Hela ve Thor: Ragnarok hakkında konuştu;

Sanırım bu sefer daha fazla ezeceğim. Bu sefer daha fazla Hulk izleyeceksiniz. Hulk daha da Hulklaşacak. Cate Blanchett beterin de beteri bir karakteri oynuyor, çok şeytani. Hepimizi mahvedecek. Onun için harika bir rol.

Ufukta Hulk solo filmi zor gözükse de Thor: Ragnarok’da Hulk’ın Avengers’a bağlı olmadan daha özgün bir hikayesi olacak. Rolü devraldığı ilk açıklandığında tepkiyle yaklaşılsa da Mark Ruffalo hepimizi memnun etti. Oyuncu kadrosu zaten efsane, diyeceğim o ki bizi bomba gibi bir film bekliyor!

Yorumlar