Suicide Squad’da Batman neler yapacak?

Batman v Superman’deki Ben Affleck’in muhteşem Bruce Wayne performansından sonra sinemada film biter bitmez hepimiz gözlerimizi Suicide Squad’a çevirmiştik. Belki de hiçbir zaman aynı anda hem Bruce Wayne’i hem de Batman’i bir bütün olarak izleyemediğimizden ötürüydü. Burada lafım kesinlikle Christian Bale’e değil. Nolan ve Bale’in Batman üçlemesi arşivlerimizde her zaman en üstlerde yerini koruyacak.  Fakat ortada şöyle bir gerçek var ki Affleck Batman’inin aksiyon sahneleri çok daha üst düzey ve kaliteli, filmi izlerken Batman’in gerçekten 127 dövüş sanatında uzman olduğuna inandık desek yeridir. Ben Affleck’i 4 Ağustos’ta Suicide Squad’da izleyeceğiz ve farklı yönetmen altında olsa da hepimizi yine çok etkileyecek.

Ben Affleck’in filmde yer aldığını araba takip sahnesindeki set fotoğrafları ile zaten biliyorduk, merak ettiğimiz şey ise filmde ne kadar yer aldığıydı. Yayınlanan son fragmanda Batman’e bu sefer daha geniş bir yer ayrıldı ve Harley Quinn ile bir sahnesinin olduğunu gördük.

Suicide Squad’a dair SPOILER istemeyen arkadaşlara yazının bundan sonrasını okumayıp, diğer haberlerimize yönelmelerini öneriyoruz.

Suicide Squad ilk ön gösteriminin yapıldığının haberini ve gelen olumlu yorumları dün sizlerle paylaşmıştık. Şimdiki haberimiz Batman’in Suicide Squad’da neler yapacağı ve hangi karakterlerle etkileşimde bulunacağı hakkında!

SPOILER’dan önce bu son uyarıdır!

Batman’i bütün Suicide Squad ekibi ile aksiyon içinde izlemeyeceğiz. Will Smith’in oynadığı Deadshot ile hayli duygusal bir sahnesi var. Joker ve Harley Quinn ile gerçekleşen araba takip sahnesinde ise Joker’den çok fragmanda da gördüğümüz gibi Harley Quinn ile etkileşimde bulunacak, Joker arabayı suya doğru sürecek ve Batman, Harley Quinn’i düşerken kurtaracak.

Batman’in son sahnesi ise yine Deadshot ile… fakat bu sefer bir flashback sahnesi.

Bu sahne 2015’in yaz aylarında Toronto’da çekilmişti, Batman’in pelerini olmamasına bakmayın. Batman v Superman’de de pelerin sonradan bilgisayar ile eklenmişti ve evet, harika görünüyordu.
Yorumlar