Wolverine 3 villain’ı belli oldu

Resmi adının daha belli olmadığı fakat büyük olasılıkla Old Man Logan olacak olan Hugh Jackman’ın son kez pençeleri takacağı Wolverine 3 için detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce Narcos’ta oynayan Boyd Holdbrook’ın filmde baş kötü olarak kadroya katıldığının haberini paylaşmıştık.

Nerdist’e göre Wolverine son filminde Reaver’lar ile mücadele edecek. Reavar’lar vücuduna biyonik eklentiler takılmış insanlardan oluşan bir cyborg grubu… X-Men: Apocalypse’deki Wolverine gibi yani. Benim görüşüm şu; Wolverine, X-Men Apocalypse’de kaçtıktan sonra post-credits sahnesinde gördüğümüz Essex Corp, Wolverine gibi daha çok Reavar yapmaya karar verecek ve film Wolverine’in Reavar’lar ve Essex Corp.’la mücadelesini anlatacak. Richard Grant ise ”çılgın bilim insanı” rolüyle kadroya katılmıştı ki bu da kanımca Reavar’ları yaratan kişi olacak.

Ayrıca Patrick Stewart’ın filmde Professor X olarak yer aldığını düşünürsek film X-Men Apocalypse’in bir hayli sonrasında, ileri bir tarihte geçecektir.Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holdbrook, Richard Grant, Elizabeth Rodriguez, Eriq La Salle, Stephen Merchant’in yer aldığı Wolverine 3, 3 Mart 2017’de +18 şekilde sinemalarda!

Yorumlar