Yayın haberi; Chris Evans Spider-Man filminde yer almak istiyor

İlk duyurulduğunda eleştiriler ne kadar acımasız olursa olsun Tom Holland rolün hakkını sonuna kadar verip hepimizi kendine hayran bıraktı. Marvel da ”Cast seçimini size soracak değiliz!” deyip bizi sinema koltuklarına gömdü.

Captain America Civil War’dan sonra anladık ki Spider-Man: Homecoming bize bir hayali yaşatıp şu ana kadar ki en iyi Spider-Man uyarlaması olacak. Marvel gazı o kadar aldı ki filme bir de Tony Stark’ı ekledi! Evet, Robert Downey Jr. 2017’de 7. (yedinci) kez karşımıza Tony Stark/Iron Man olarak çıkacak. RDJ’den bir adım ötesi Hugh Jackman zaten, X-Men: Apocalypse ile aktörü 8. (sekizinci) kez Wolverine olarak izlemiştik, dokuzuncusu ise Mart’ta Wolverine 3 ile olacak.

Chris Evans MTV ile yaptığı röportajda Spider-Man: Homecoming’de RDJ’nin yanına konup filmde yer almak istediğinin müjdesini bize verdi! Steve Rogers’ı en son Civil War’ın sonunda Team Cap üyeleri ve Bucky ile birlikte T’Challa’nın koruması altında Wakanda’da görmüştük. Filmin sonunda kalkanı bıraktıktan sonra şu anda çok büyük ihtimalle Secret Avengers veyahut New Avengers’a (ismini siz seçin) liderlik yapıyor.

Röportaj aynen şu şekilde oldu;

Steve’i bundan sonra hangi filmde görmek istersin?

Guardians of the Galaxy eğlenceli olurdu değil mi? Ama o da uzayın çok derinliklerinde, Steve biraz daha Dünya insanı. Belki Spider-Man: Homecoming olabilir. Filmin harika olacağını biliyorsunuz, Tom harika bir aktör filmde yer almak çok eğlenceli olur.

Marvel’la ilişkin bundan sonra nasıl olacak?

Bunca yıldan sonra harika bir rahatlık seviyesi yakaladım, sanırım yedi film falan oldu? Artık sayamıyorum bile, bu işi 2010’dan beri yapıyoruz ve artık gerçekten evdeymişim gibi hissettiriyor. Beni ne şekilde isterlerse istesinler ben varım. Bu evrenin bir parçası olmak çok eğlenceli.

Eğer böyle bir şey olacaksa Steve Rogers kesinlikle bir cameodan fazla yer almamalı, filmde zaten Tony Stark var. İkilinin Civil War’da yaşadıkları belli, Steve’in filmin hikayesine doğrudan etki etmesi Spider-Man filminin büyüsünü mutlaka bozacaktır. Şu an için Black Panther solo filmi Steve’in ortaya çıkması için en doğru tercih olarak gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Steve Rogers’ın Spider-Man: Homecoming’de yer alması filmi ne kadar etkiler?

Yorumlar