Captain Marvel için 1 numaralı aday Brie Larson

Önce 2017’de Avengers Infinity War’da yer alacak, daha sonra 2018’de çıkacak Captain Marvel solo filmi için rolü oynayacak isim hâlen belli değil. Geçen sene Emily Blunt’ın adı gündemi baya meşgul etmişti fakat bir türlü açıklanmamıştı. Hollywood Reporter’ın haberine göre Brie Larson şu an rol için bayrağı en önde taşıyan isim.

26 yaşında, 1.70 boyunda Amerikalı hem oyuncu hem şarkıcı hem de yönetmen. Brie Larson’ın, Room filmiyle bu sene Cate Blanchett ve Jennifer Lawrence gibi dev isimlerin arasından sıyrılıp 2016 En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını ve BAFTA’da yine Cate Blanchett’ı geride bırakıp En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini aldığını unutmayın.

Benim tercihim Emily Blunt olsa da Marvel’ın oyuncu seçimi konusunda ne kadar başarılı olduğu dört bir aleme yayıldı artık.

Captain Marvel MCU’da açılışı Anthony&Joe Russo biraderlerin yönettiği Avengers Infinity War ile yapacak. Kendi solo filmi ise 6 Temmuz 2018’de! Solo filminde senaryoyu Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy) ve Meg LeFauve (Inside Out) yazacak. Yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ise daha belli değil. Fakat Kevin Feige’nin dediğine göre filmin oyuncu kadrosu ve yönetmeni yaz sonuna kadar açıklanacakmış.

Çizgi roman hayranları Larson’ı Carol Danvers rolüne yakıştırmaya başladı bile!

Brie Larson’ın Carol Danvers’ı canlandırması konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Başka bir tercihiniz var mı?

Yorumlar