DC dizilerinin yeni sezonları ne zaman başlıyor?

Maalesef Arrow dışındaki bütün dizilerde güzel bir sezon geçirdik. Farklı kanallarda olmalarına rağmen DC bize The Flash & Supergirl ortak bölümü bile izletti ki daha önce süper güce sahip iki kahramanı ortak bölümde izleyememiştik. Hikayeye etki etmeyen, amacı izleyiciyi eğlendirmek olan bir bölümden sonra hepimizin istediği şey oldu. Supergirl’in ikinci sezon için Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow’ın kanalı The CW’ye geldiği açıklandı, yetmezmiş gibi bir de ilk iki bölümde Superman’in yer alacağını öğrendik!

Supergirl ikinci sezonunu merakla beklerken The CW dizilerinin yeni sezon tarihleri dört bir yana duyuruldu.

Toparlanmasını beklediğimiz Arrow yeni sezona 5 Ekim’de giriş yapacak. The Flash 4 Ekim’de, Legends of Tomorrow 13 Ekim’de, Supergirl ise 17 Ekim’de The CW izleyicisiyle buluşacak. Farklı kanallarda olan Gotham, Lucifer ve iZombie’nin yeni sezon tarihleri daha belli değil.

Buna göre haftaiçi sırasıyla Pazartesi günleri Supergirl, Salı günleri The Flash, Çarşamba günleri Arrow, Perşembe günleri ise Legends of Tomorrow izleyeceğiz. Tabii saat dilimi farkına göre biz birer gün daha geç izliyor olacağız.

Yorumlar