Guardians of the Galaxy Vol.2 ve Doctor Strange’in Konuları Belli Olmuş Olabilir!

Bildiğiniz üzere Marvel Sinematik evreni gümbür gümbür gelmeye devam ediyor ve hızından hiçbir şey kaybetmedi. Geçtiğimiz günlerde Guardians of the Galaxy Vol.2 çekimlerinin bittiğini şurada duyurmuştuk. Stitch Kingdom isimli sitenin verdiği bilgilere göre Marvel tarafından henüz doğrulanmasa da iki filmin de sinopsisi ortaya çıktı.

Guardians of the Galaxy Vol.2 

‘Awesome Mixtape 2’ eşliğinde Marvel’ın Guardians of the Galaxy Vol.2 filmi, ekibin, kozmosun derinliklerine doğru yaptıkları seyahatte yaşadıkları maceraları anlatarak devam ediyor. Guardians ekibi, Peter Quill’in ebeveynlerini araştırmaya devam ederken yeni kurulmuş bu küçük ailelerini de bir arada tutmaya çalışıyor. Eski düşmanlar müttefik oluyor ve Marvel sinematik evreni genişlerken klasik çizgi romanlardan, hayranların sevdiği karakterler, kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

Hmmm, hayranların sevdiği karakterler…Tahmin var mı?

Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel, Sean Gunn, Michael Rooker, Karen Gillan, Chris Sullivan ve Kurt Russell’ın oynayacağı Guardians of the Galaxy Vol.2, 5 Mayıs 2017‘de gösterime giriyor.

Doctor Strange

Marvel’ın Doctor Strange filmi, başarılı beyin cerrahı Doktor Stephen Strange’in, geçirdiği trajik bir araba kazasından sonra egosunu bir kenara koyup mistisizm ve alternatif boyutların saklı sırlarını öğrenmek için yaptığı yolculuğa götürüyor. New York Şehri’nin Greenwich kasabasında bulunan Doktor Strange, gerçek dünya ve ötesindekiler arasında bir aracı olmak, Marvel sinametik evrenini korumak için çeşitli metafiziksel yetenekleri ve nesneleri kullanmak zorundadır.

Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen ve Rachel McAdams’ın oynadığı Doctor Strange, 4 Kasım 2016 tarihinde gösterime giriyor.

Yorumlar