Jesse Eisenberg Lex Luthor rolüne geri dönüyor

Justice League filminin çekimleri tam hız Londra’da devam ediyor. Filmdeki kötü adam soruları dışında, akıllarda olan bir soru daha var. ”Lex Luthor filmde olacak mı?” Bunun cevabı belli oldu; evet olacak! Jesse Eisenberg, ShortList’e konuştu;

Şu an çekimler devam ediyor, ben kadroya Ağustos’ta katılacağım. Karaktere hayranım. Benim için oynaması en eğlenceli, en zor ve getirisi bol roldü. Yıllarca oynamaya devam etmek isterim. Bu rol hakkındaki her şey beni heyecanlandırıyor. Bu yüksek bütçeli devasa filmlerde yer almak çok ilginç çünkü etrafınızdaki her şey bir aktör için harika. Ayrıca diğer harika oyuncuları da izleme fırsatı buluyorsunuz. Batman v Superman’de çocukluğumdan beri hayran olduğum Holly Hunter ile aynı sahneyi paylaşma imkanı buldum. Umarım Lex ölmez ve onu uzun uzun oynayabilirim.

Lex Luthor’ı en son Arkham’da görmüştük. Karakterin kaderi 4 saat uzunluğundaki Batman v Superman: Dawn of Justice Blu-Ray versiyonu ile daha da netlik kazanacak. Söylenenlere göre direkt Suicide Squad’a bağlanıyormuş!

Oyunculuğuna hayran olduğum Jesse Eisenberg’e farklı bir açıdan bakmak istiyorsanız şu an sinemalarda olan, Mark Ruffalo’nun da yer aldığı Now You See Me 2’yi kaçırmayın!

Yorumlar