Olması gereken oldu; Superman Supergirl’e geliyor

Supergirl dizisinin olacağı açıklandığından beri akıllardaki sorulardan biriydi Superman’in de olup olmayacağı… tabii ki kimse beyaz perdedeki rolün sahibi Henry Cavill’in gelmesini beklemiyordu. Hatta Smallville’de Clark Kent’i canlandıran Tom Welling’in bile o alıştığımız Superman gibi değil de daha çok bir yol gösteren, bilge ve abilik yapan bir rolde diziye katılması çok da reddedilen bir düşünce değildi. Fakat maalesef ilk sezonda Superman’i gölgeler içinde görmekten başka bir şey göremedik. İlk sezon sona erdi ve Supergirl ikinci sezonu için Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow’ın da yer aldığı The CW kanalına taşındı. Bu bile bizim ”Superman nerede?” sorularımızı dağıtan önemli bir gelişme. Neyse ki Warner Bros. bu kadarı ile yetinmeyip diziye cidden Çelik Adam’ı getirmeye karar verdi ve rol için oyuncu arayışları başladı!

Dizinin yapımcısı Andrew Kreisberg detayları verdi;

Clark Kent’i Supergirl’in dünyasına dahil edebildiğimiz için çok heyecanlıyız. Superman ikinci sezonun ilk iki bölümünde yer alacak ve kırmızı pelerini kimin giyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Christopher Reeve ya da Henry Cavill versiyonlarından herhangi biri olmayacak. Bizim dünyamızda yaşadığı zorluklar, bugüne kadar geçirdiği şeyler ve istediğimiz şey bunların Kara’ya nasıl etki ettiğini konu almak. 

Supergirl ikinci sezonu için daha kesin bir tarih olmasa da diğer CW dizileri ile birlikte Eylül-Ekim aylarında başlaması bekleniyor. Eğer şu vakte kadar Supergirl izlemek için bir nedeniniz olmadıysa Arrow ve Flash’ın evrenine katılıp eh bir de Superman’in dahil olmasından daha iyi bir sebep mi bekliyorsunuz?

Yorumlar