Pazar Kahvesi #22

Pazar Kahvesi (13-19 Haziran)

Spider-Man Casti Genişliyor

Spider-Man casti için 2 oyuncu daha belirlendi. Captain America’nın ilk filmindeki Komandolardan birinin ardından bir başka MCU oyuncusu daha katıldı kadroya. Kendisi The Incredible Hulk filminde Amadeus Cho rolünde görmüş olduğumuz Martin Starr. Kendisi o filmden sonra MCU içerisinde görünmemişti ama şimdi o rolden 9 yıl sonra aynı role geri dönecek.
Aynı zamanda Prometheus filminden tanıdığımız Logan Marshall-Green. Onun filmdeki rolü belli değil ama kötü rolde olacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

Arrow Gerçek “Kanunsuz”unu Buldu

Bildiğiniz gibi dizinin ilk sezonunda Oliver’a “Kanunsuz” diyorlardı. Ama çizgi romanlarda başka bir Kanunsuz vardı. Bahsettiğimiz kişi bir Green Arrow villian’ı olan “The Vigilante” ve kendisi Arrow’un 5.sezonuna gelecek. Karakteri ise Josh Segerra oynayacak.

Jokerin Dövmeleri Bir Hikaye Anlatıyormuş

Suicide Squad’tan ilk Joker görseli yayınlandığında karakter hakkında hemen hemen herkes şüpheci bir yaklaşım takındı. Bunun temel nedeni ise Joker’in üstündeki dövemelerdi. Çizgi romanlarda olmayan bu dövmeler okuyucuyu tedirgin etmişti. Şimdi gelen fragmanlarla o olumsuz düşüncelerin bir kısmı silinmiş durumdayken yönetmen o dövmelerin rastgele olmadığını, bir hikaye anlattığını söyledi. Dövmelerin her biri hatta Joker’in dişleri bile karakterin geçmişinden izler taşıyormuş. Bununla birlikte yakında yeni teoriler de gelmeye başlar muhtemelen.

Wild Dog Crossover’ın Arrow Kısmında Görülecek

1987 yılında 4 sayılık bir seriyle evrene giriş yapan bu karakter en son Infinite Crisis #7’de görünmüş. Her ne kadar geri planda kalan bir karakter olsa da, Arrow’un 5.sezonunda önemli bir yeri olacak muhtemelen. Şehre yeni gelen bu karakter Oliver tarafından kanatları altına alınacakmış. Rick Gonzalez’in oynayacağı Wild Dog’u merakla bekliyoruz.

Commander Steel Legends of Tomorrow’da 

Legends of Tomorrow sezon finalinde Hourman’i kadroya kattı ve 2.sezonda JSA izleyebileceğimiz bize söylendi. Haliyle JSA üyelerinin caste katılması da kaçınılmazdı. Nick Zano’nun oynayacağı Commander Steel de bu üyelerin ilki oldu. Düzenli olarak kadroya katılacak mı bilmiyoruz.

Doctor Strange Villian’ı Hakkında Açıklamalar Geldi

Mads Mikkelsen’in oynayacağı villian hakkında kimsenin bir bilgisi yok şu ana kadar. Hatta öyle ki karakterin ismi bile bilinmiyor. Büyük bir soru işareti var o kısımda. Ama bu hafta Mikkelsen Yahoo!’a yaptığı açıklamalarda karakterini biraz anlattı.

“Tam olarak bir villain diyemeyiz. Sadece kahramandan farklı şeylere inananıyor. Bu demek değil ki dünyayı mükemmel bir yer yapmak istemiyor ya da onu kurtarmak istemiyor sadece bunu kendi yöntemiyle yapmaya çalışıyor. Takibi de bir düşman ama tam olarak da haksız sayılmaz. Çizgi romanlara bakarsak. Film çizgi romanlardan çok farklı olacak. Diğer Marvel filmlerinden de farklı olacak ama çizgi romanlardan farklı olduğu kadar değil. Çünkü daha çok 60’lara 70’lere dayanıyor.”
Karakter hakkında bu açıklamalara rağmen pek bir fikrimiz yok gördüğünüz gibi. Ekip karakteri saklı tutmak konusunda büyük bir iş başarmış. Meraklanmamak elde değil.

Rising Star Film Olma Yolunda

Sinemacı ve çizgi roman yazarı J. Michael Syraczynski kendi yazdığı Rising Star serisini büyük ekrana taşımaya çalışıyor. Image Comics’te yayınladığı bu serinin senaryosunu da kendi yazacak. Filmin yapımcılığını ise Atlas Entertainment üstleniyor.

Dead No More’dan Yeni Bir Teaser

Marvel’den Dead No More’a dair yeni bir Teaser yayınladı. Amazing Spider-Man’in 19.sayısıyla başlayacak olan Dead No More için onlarca teaser ve reklam yapıldı ve hala da ardı arkası kesilemiyor görüldüğü gibi.

Bu Teaser’dan sonra herkes bu komplonun ne olduğu üstüne kafa yormaya başladı. Henüz ne olduğu bilinmese de Marvel’in Dead No More:Clone Conspiracy serisini duyurmanın da faydası var.

Donald Glover da Homecoming’de

Homecoming’in diğer ik cast haberinden ayırmamızın asıl nedeni, Donald Glover’ın Miles Morales’e ilham kaynağı olması. Brian Michael Bendis, Miles Morales’i yaratırken Donald Glover’dan yola çıkmış. Kendisi Andrew role getirilmeden önce Amazing Spider-Man filminde Miles Morales’i oynaması düşünülüyordu. Ayrıca kendisi Ultimate Spider-Man animasyon dizisinde de Miles Morales’i seslendirdi. Bu filmdeki rolü ise hala belirsiz bekleyelim bakalım neymiş o rol.

Yorumlar