Supergirl Superman’ini buldu; Tyler Hoechlin

İkinci sezonuna Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow’un da yer aldığı The CW kanalında giriş yapacak Supergirl için geçen hafta bomba gibi bir gelişme yaşanmıştı. Dizinin yapımcıları Superman’in yeni sezonun ilk iki bölümünde yer alacağını söyleyip diziyi izlemeyenleri bile izlemeye şevketmişti.

Ortadaki tek soru rolü kimin alacağıydı? Çünkü Superman rolünü oynayıp hakkını vermek her baba yiğidin harcı değil. Hem fiziki olarak hem de o çelik bakışlara sahip biri bulunmalıydı. Beyaz perdede oynayan Henry Cavill’ın olmayacağını zaten hepimiz biliyorduk. Aklımıza takılan şey ”Acaba Tom Welling (Smallville’de Clark Kent’i oynayan aktör) role geri döner mi?” düşüncesiydi. Çünkü çoğunluğun ve benim de düşüncem Superman’in dizide zirve döneminde değil, daha çok Kara’ya bir akıl hocası, bir yol gösteren olarak yer almasıydı. Tom Welling de buna çok iyi uyuyordu.

Ama işin rengi bugün değişti çünkü yapımcı Andrew Kreisberg, Teen Wolf’ta oynayan Tyler Hoechlin’in dizide Superman’i canlandıracağını açıkladı!

Tyler Hoechlin kimdir?: 28 yaşında, ABD’li aktör. 1.83 boyunda.

Tyler Hoechlin’i nerede izledik?: Daha çok Azap Yolu filminde Tom Hanks’in oğlunu canlandırdığı rolüyle biliyoruz. Genç hayranları ise 2011-2014 arasındaki Teen Wolf dizisinden tanıyorlar. 2003-2007 arası ise 7th Wave dizisinde başrolü oynadı.

Tyler Hoechlin hiçbir zaman bir Christopher Reeve ya da Henry Cavill olamayacak olsa da şimdilik sadece iki bölüm alacağı için kötüler kötüsü bir oyuncu seçimi değil. CW bütçeden çok kısmazsa ve kendisine iyi bir arc yaratılırsa spin-off dizisi bile isteyebiliriz kim bilir?

Yorumlar