Thor Ragnarok nasıl olacak?

Thor serisinin üçüncü filmi Ragnarok son 1 ayda resmen bütün filmleri gölgede bırakıp baş ilgi odağı oldu. Bu süreç filmin kadrosuna eklendiği açıklanan 4 isim ile başladı. Cate Blanchett, Karl Urban, Jeff Goldblum ve Tessa Thompson! Bunlara ek Tom Hiddleston, Anthony Hopkins Idris Elba, Mark Ruffalo ve tabii ki Chris Hemsworth de üçüncü film için geri dönecek!

Kadro sağlam, yönetmen Taika Waititi. Kısa filmleri ve 2010 yapımı Boy filmi ile tanınıyor. Marvel’ın son zamanlarda doğru yönetmen seçimini biliyoruz. Peyton Reed (Ant-Man), James Gunn (Guardians of the Galaxy), Anthoyn&Joe Russo (Captain America The Winter Soldier ve Civil War) tercihleri çok doğru çıktı ve hepimiz filmlere hayran kaldık. Bu sefer durum sıkıntılı çünkü Taika Waititi işini doğru yapmak zorunda, bundan önceki iki Thor filmi de gereken başarıyı gösteremedi. Eğer Infinity War’a olan ilgi heyecanı arttırıp ortaya iyi bir üçleme çıkarmak istiyorlarsa Marvel’ın başka bir şansı yok.

Gelelim asıl meseleye, dün Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston Philadelphia’da gerçekleşen Wizard World paneline katılıp film hakkında düşüncelerini aktardı.

Çok eğlenceli olacak. Daha önce izlediklerimize göre ton olarak büyük değişim olacak. Filmde farklı bir Thor ve farklı bir Loki izleyeceksiniz. Hiç görmediğimiz bir dünyaya gideceğiz çok farklı olacak. Başıma bela açmak istemiyorum o yüzden çok fazla şey söyleyemem. -Chris Hemsworth

Loki’yi tekrar oynayacağım için çok heyecanlıyım. 2012’den beri Loki’yi doğru düzgün oynayamadım. Thor: The Dark World 2013’te çıktı ama kostümü en son 2012’deki San Diego Comic Con’da giymiştim. En çok Loki’nin tavrının nasıl olacağını merak ediyorum çünkü Thor uzaklardaydı ve arkadaşlarıyla birlikte bir bilgisayarla kapışıyorlardı. Loki ile ilgili en heyecan verici şey bir düzenbaz, numaracı oluşu. Şunu da unutmayalım filmde Hulk da olacak. Bu ikilinin son kez aynı odada oluşu Loki için pek iyi olmamıştı. -Tom Hiddleston 

Yorumlar