Avengers: Infinity War tek film mi olacak iki film mi?

Marvel’ın en büyük filmi Avengers: Infinity War için her ağızdan farklı bir yorum çıkmaya devam etse de en baba isim Disney son noktayı koydu. Film ilk olarak Kevin Feige tarafından duyurulduğunda Mayıs 2018 ve Mayıs 2019 olarak iki filmde çıkacağını söylemişti. Bundan hepimiz memnunuz değil mi? Ne kadar çok o kadar iyi. Bunu kenara bırakınca cevabını bilmediğimiz bir soru ortaya çıkıyordu; ”The Avengers ve Age of Ultron gibi iki ayrı film mi olacak? Yoksa iki film arka arkaya birleşip tek bir film mi oluşturacak?

Captain America Civil War’ın yönetmen biraderleri Anthony ve Joe Russo bu yıl Nisan ayında çıkıp; ”İki film birbirinden çok ayrı olacak.” demişti. Biraderler ayrıca Captain America üçlemesi ve Thor: The Dark World yazarı Stephen McFeely’e senaryoda yardımcı olacak.

Bunlara rağmen Disney ve Russolar oturup konuşup karar değiştirmiş olacak ki dün Part 1 olarak Avengers: Infinity War’ın çıkacağını Part 2 olarak ise daha adı belli olmayan şimdilik Avengers 4 diyebileceğimiz bir film çıkacağını duyurdu. Yani Avengers: Infinity War aslında bir film olarak vizyona girecek.

Avengers: Infinity War’dan son haberler için takipte kalın!

Yorumlar