Gambit hayranları için müjdeli haber geldi

Yılan hikayesine dönen Gambit filmi için neredeyse ümidimizi kaybetmiştik. Senaryo hazır olmadı, Channing Tatum rolden vazgeçip daha sonra ikna edildi, çekim tarihi ertelendi, film iptal edilecek dendi, sonra tekrar ertelendi derken bugün olduğumuz noktaya kadar geldik. Eğer iyi bir film olacaksa bu yaşadıklarımız katlanılabilir şeyler çünkü FOX’ın hiç beceremediği filmleri de biliyoruz ve Gambit’in bunlardan biri olmasını istemiyoruz.

X-Men evreninin başı ve filmlerin yapımcısı Simon Kinberg, katıldığı röportajda beklediğimiz haberi nihayet verdi;

Şu anda Wolverine 3’ü çekiyoruz ve 2017’nin başında Deadpool 2 çekimlerine başlayacağız. Daha sonra da oturup önümüzdeki X-Men filmini planlayacağım. Gambit konusunda ise senaryoyu tamamladık, umuyorum ki çekimlere Mart-Nisan aylarında başlayacağız.

Yine de Gambit konusunda problem oluşturabilecek biri var; Channing Tatum. Çizgi roman filmlerinde yer alan oyuncuların hayranlarla iletişim kurmasını isteriz. Buna örnek olarak Robert Downey Jr., Chris Evans, Ryan Reynolds ve Henry Cavill gibi isimler yıllardır bunu yapıyor. Tatum’da ise sanki ”olsun da bitsin” gibi bir hava var. Umuyorum ki çekimler başlayınca bu 180 derece değişir.

Yorumlar