Guardians of the Galaxy vol. 2’de Nebula’nın rolü ne?

Doctor Who’dan tanıdığımız Karen Gillan’ın canlandırdığı Nebula, Guardians of the Galaxy’de pek dost canlısı bir rolde değildi. Hem bütün takıma hem de özellikle üvey kardeşi Gamora’ya oldukça zor zamanlar yaşatmıştı. Hatta hatırlarsınız bir sahnede Gamora’nın yardımını reddedip mekanik kolunu kopararak uzay gemisinden düşmeyi göze almıştı. O Nebula, serinin ikinci filmi Guardians of the Galaxy vol. 2’de de yer alıyor, hem de hiç beklemediğimiz bir rolde. Nebula yeni filmde Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket Raccoon ve Baby Groot’ın yanında bir Guardians of the Galaxy üyesi olarak takımda yer alacak!
Gamora’yı canlandıran Zoe Saldana, Nebula ve Gamora’nın ilişkisi hakkında yorumlar yaptı;

Nebula için çılgın bir üvey babanın (Thanos) gözetimi altında büyümenin nasıl bir durum olduğunu anlayacaksınız. Nebula bu filmde de o ergen liseli, atarlı tavırlarından vazgeçmeyecek. Gamora ise bundan sonra yapacağı her şeyi önceden yaptığı korkunç şeyleri telafi etmek için yapacak. Aralarında eskisinden iyi olsa da pek sağlıklı bir ilişki olmayacak.

Guardians of the Galaxy ekibi haftaya düzenlenecek San Diego Comic-Con’a katılacak, çok çok büyük ihtimalle internette yayınlanmayacak olsa da katılımcılara filmden görüntüler izletilecek ama yönetmen James Gunn’ın dediğine göre eğer gösterim sırasında videoya çekmeyi başarıp internete yükleyen olursa görüntüler resmi olarak paylaşılacak. Marvel’ın geçen sene D23 Expo’da Captain America: Civil War ve Doctor Strange için aldığı sıkı önlemleri biliyoruz, James Gunn’ın bu meydan okuması katılımcıları hırslandırıp teşvik mi eder yoksa başlarına bela açacağı için korkarlar mı bilemeyiz.

Ayrıca Guardians of the Galaxy vol. 2 dışında Doctor Strange ve Suicide Squad da panele katılacak, hepsinden gelecek bilgiler için takipte kalın!

Yorumlar