Lindsay Lohan’ın derdini bilen bize de anlatsın

Bu tarz bir ilginiz olmasa bile ”Hollywood’da skandal!” haberleri illa ki kulağınıza çalınmıştır, işte Lindsay Lohan adındaki mesleğini tam olarak kestiremediğimiz (bizdeki Hülya Avşar) bayan bu skandalların kraliçesi, tam kraliçe olmasa bile ilk üçe rahatlıkla girer.
Peki Lindsay Lohan’ın haberini niye yapıyoruz? Kendisi Instagram hesabından önümüzdeki ay vizyona girecek Suicide Squad’a ve Joker karakterine kendi çapında bir savaş açtı. Attığı fotoğraf ve açıklaması aynen şöyle;

”Kim daha iyi giyinmiş? Kim bütün müzik ve film kariyerinin temelini The Crow filmiyle yapmış? ”Her insanın bir iblisi vardır ve onu bulana kadar huzura eremezsin.” #nice #bless #turkey #staysafe Suicide Squad filmi insanlara yardım etmiyor, aksine onlara acı veriyor. Öfke, barış için bir cevap değildir. #love #turnup #beherenow #lovenotwar”
Yazar burada diyor ki; Joker’i canlandıran Jack Nicholson, Heath Ledger ve Jared Leto, 1994’teki The Crow filmiyle parlayan Brandon Lee’nin (fotoğrafta sol üstteki) görünüşünü çalmış. Ayrıca Suicide Squad filmi ve Joker karakteri insanların üzerinde iyi bir etki bırakmıyor ve onları şiddete teşvik ediyormuş.
Sanırım Lindsay Lohan ya sarhoştu ya da uyuşturucunun etkisindeydi ki Jack Nicholson’ın rolü Brandon Lee’den 5 sene önce canlandırdığını farkedemedi. Bunları da geçtim, bu tarz bir ”suçlamayı” yapan kişi alkol ve uyuşturucu bağımlısı olup hapishaneye düşen bir isim. Yani bu yazıyı biz ciddiye aldık da Jared Leto veya film yapımcılarından birinin ciddiye almamasını umuyoruz çünkü karşılarında ciddiye alınacak biri yok. Daha önemli haberlerde görüşmek üzere!
Yorumlar