Pazar Kahvesi #25


Pazar Kahvesi (3-10 Temmuz)


Stardust, Arrow yolcusu!
Stardust olarak tanınan profesyonel güreşçi Cody Rhodes henüz bilinmeyen bir rolle 5. sezonda Arrow dizisinde yer alacak. Stephen Amell’in bizzat New Jersey’s Heroes & Villains Fanfest’ten duyurduğu haberde, “Cody’nin oyunculuk işine girmek istediğini biliyordum. Konu hakkında onunla çok fazla konuşma imkanım olmadı ama bununla ilgili oldukça heyecanlıyım.” sözlerine yer verdi. Bildiğiniz gibi ikili daha önce WWE sahnesinde de karşı karşıya gelmişlerdi.


Justice League için yeni bir cast var!

Galli aktör Julian Jones, Justice League kadrosuna katıldı. Wales Online ile yaptığı röportajda konuşan aktör, “Hangi rolde oynayacağımı söylemeye iznim yok ama söylemek isterim ki, muhtelen yapılmış olacak en pahalı filmde bir rolüm var.” sözleriyle duyurdu haberi. İşin ilginç tarafı, aktörün filmin adını söylemesi değil, “Snyder yönetiyor, başrollerde Ben Affleck var.” gibi sözlerle filmi tarif etmesi. Sanırım kullanmaması gereken bir kelime listesi yapmışlar ona, ne dersiniz?

Kaptan’ın heykeli dikiliyor!

Birçoğumuz için 2016, Kaptan’ın 75. yıldönümü olarak biliniyor. Ve bu sebeple de kendisinin bronzdan yapılan bir heykeli bu sene içinde, memleketi Brooklyn’de bulunan Prospect parkına dikilecek. Bu sene yapılacak Comic-Con’dan önce dikilmesi planlanan heykelin bir çizimi de takipçileri için internette paylaşıldı.


Marvel NOW için yeni bir Avengers takımı geliyor!

Marvel, geçtiğimiz günlerde Great Lakes Avengers‘ın Marvel NOW bünyesinde serilerine devam edeceğini açıkladı. Nerdist’e konuşan serinin yazarı Zac Gorman, “Bu benim ilk Marvel çizgi romanım. İlk süper kahraman çizgi romanım. Anlaşılmayan karakterleri ve komik şeyleri hep sevmişimdir.” dedi.


Killing Joke trailerı bu sefer orjinal çizimine göre yapıldı!

Plan Making Mammals isimli YouTube kanalı henüz trailerı çıkan Killing Joke animasyonu için Brian Bolland’ın orjinal çizimlerinin aynısını kullanarak yeni bir trailer yayınladı. İzlemek isteyenler trailera buradan ulaşabilirler. Animasyon aynı zamanda yeni bir rekorun da sahibi. Tek gecelik gösterim olarak vizyona giren yapımlar arasında beklenenin çok üstünde bir rakamla binin üstünde sinemada vizyona girecek.

Spiderman için yeni bir cast haberi daha!
The Nice Guy fiminin aktiristi Angourie Rice, filmin kadrosuna henüz bilmediğimiz bir rolle katıldı. The Hollywood Reporter’a göre aktiristin oynayacağı rol ile ilgili hiçbir detay verilmedi ancak Rice’in fiziksel özelliklerine bakılarak rolünün Gwen Stacy olabileceği söylentileri çoktan yayılmış durumda.DC’den yeni bir ipucu daha!
Watchmen karakterlerinin DC Universe içine nasıl gireceği konusu Rebirth #1’den beri herkesin aklında soru işareti olarak bulunuyordu. Ve bu seneki Comic-Con’un Trinity tişörtleri bu soruları tekrar gün ışığına çıkarmış gibi duruyor. Tişörtlerde gördüğümüz şey, Rebirth #1’de Batman’in bulduğu Komedyen’in rozetine damlamış kan. Her bir kahramanın logolarının üstüne, rozetteki gibi sıçramış olan bu kan açıkça Watchmen’i temsil ediyor ancak hâlâ sorularımızı cevaplamıyor. Siz ne diyorsunuz?.


Robert Downey yeni Iron Man için ne demiş?!

Yeni zırhı Riri Williams adlı bir gencin giyeceğini öğrendikten sonra herkesin yorumu içinde en çok merak edilen belki de Robert Downey’nindi. O yorum da gecikmedi. “Get ready for a new generation of Marvel BAMF…” diye tweet atan aktör hayranlarını da şaşkın bıraktı. Kimine göre BAMF, Nightcrawler’ın teleport sesiyken, kimine göre de Samuel L. Jackson’ın Pulp Fiction karakterinin kullandığı “Bad Ass Mother F***er” deyişinin akronimi olarak yorumlandı.
O ikili tekrar beraber!

New 52’nin güçlü ve sevilen çiftlerinden biri olan Kate Kane ve Renee Montoya’nın tekrar bir araya geldiği kesinleşti. Haber haftaya yayınlanacak, James Tynion’un yazdığı Detective Comics #936 sayısından bir sayfayla beraber verildi. Hikayenin gidişatı açısından bu yeniden birleşmenin ne gibi sonuçları olacağını çıkacak sayıyla birlikte hep beraber öğreneceğiz.
Yorumlar