Pazar Kahvesi #28

Pazar Kahvesi (25-31 Temmuz)

Benjamin Bratt Doctor Strange Kadrosundaymış

Doctor Strange için yayınlanan posterle birlikte ortaya Benjamin Bratt’in de Doctor Strange Kadrosunda olduğu çıktı Miss Congeniality, Catwoman ve Blood In Blood Out filmlerinde tanıdığımız Bratt’in bu filmdeki rolü ise belirsiz.

Suicide Squad’da İkinci Justice League Üyesi

Batman’in Suicide Squad’da görülecek olması bir sır değil. Daha fragman bile yayınlanmadan önce setten sızan görüntülerden öğrendiğimiz bu detaydan sonra size Batman’in Suicide Squad kadrosunda görülecek tek Justice League karakteri olmadığını söylesem ne dersiniz? Hani Suicide Squad’ın çekimleri tamamlandıktan sonra tekrar ek sahne çekimleri için ekip bir araya gelmişti ya, işte bu sahnelerden birinde bahsettiğimiz ikinci Justice League karakteri varmış. Bahsettiğimiz karakter Flash’ın ta kendisi. Ezra Miller filmde Cameo olarak görülecek.

Guardians of the Galaxy’nin 2.Fragmanı Doctor Strange İle Gelebilir

Marvel çifte bomba patlatmak istiyor olacak ki Doctor Strange filminin vizyona girmesiyle eş zamanlı olarak bir GOTG vol 2’nin 2.fragmanını yayınlamayı düşünüyor. Tabii bu henüz belli değil. Her ne kadar bunun olma ihtimalini bizzat  Kevin Fiege’in ağzından da duysak hiç bir şey kesin değil. San Diego Comic-Con’da fragmanın yayınlanmamasının nedeninin henüz hazır olmadığını söyleyen James Gunn’ın da fragmanı 2 ay içerisine hazırlayabileceğini düşünüyoruz.

Moon Girl Marvel Evreninin En Zeki Karakteri 

Marvel Evreninin en zeki karakteri Moon Girl. Evet, T’challa’dan da daha zeki. Evet, Tony Stark’tan da. Evet, Reed Richards’tan bile daha zeki. San Diego Comic-Con’da Sana Amanat, Women of Marvel panelinde Marvel evreninin en zeki karakterinin 9 yaşındaki Lunelle Lafeyette  olduğunu söyledi.

Matt Ryan Costantine Rolüne Geri Dönüyor

Eğer başlığı okuyup dizi geri dönüyor diye seviniyorsanız, üzgünüz ama durum öyle değil. Peki nasıl? Bildiğiniz gibi 2017 içerisinde bir Justice League Dark animasyonu çıkacağı müjdelenmişti. Şimdi o animasyonla ilgili sevindirici bir detay daha ortaya çıktı.Daha önce Costantine dizisinde John Costantine’i canlandıran Matt Ryan bu animasyon ile birlikte rolüne geri dönecek. Görüntü olarak olmasa da kendisini ses olarak tekrar aynı rolde izleyebileceğiz.

Grant Morrison’ın Sinatoro’su Dizi Olma Yolunda

Grant Morisson’ın yazdığı Sinatoro’nun dizi olması için hiçbir engel yok.  2010 yılında film söylentileri çıkan Sinatoro’nun 2014 yılı içerisinde de bir çizgi roman serisi çıkacağı da söylenmişti. Ama bu söylentilerin hepsi boş çıktı. Şimdi ise senaryosu Grant Morrison, Adam Armus ve  Kay Foster tarafından yazılan bir TV dizisi çıkacağı söyleniyor. Bakalım talih Sinatoro’nun yüzüne üçüncü sefer de gülecek mi?

TWD Aktirisi Agents of S.H.I.E.L.D. Kadrosunda  

The Walking Dead’de oynayan Lilli Birdsell bir başka çizgi roman uyarlaması olan Agents of S.H.I.E.L.D. kadrosuna katıldı. Lucy adında bir kadını oynayacak Birdsell’in karakteri yeni sezonda boy gösterecek Ghost Rider ile bir bağlantısı olabileceği düşünülüyor.

Yorumlar