Suicide Squad bütün ilgiyi üzerine topladı

Hepimizin ortak düşüncesi ”Çıksa da izlesek!” değil mi? Warner Bros. ve DC Films de bizi düşünerek filme olan ilgiyi arttırıp gündemde tutmak için soundtrack şarkılarına klipler, konsept çalışmaları, karakter posterleri vs. olsun bol bol dağıtıyor.

Bugün de bunlara benzer olarak Suicide Squad karakterleri Entertainment Weekly’nin kapağında yer aldı, ama bu kadarla sınırlı değil!

Evet, bu kadarla sınırlı değil. Üç adet fragman geldi geçti, filmin oyuncuları filmle ilgili yorum yapıp duruyor ama benim aklımda hâlâ yer eden bir soru var. Joker’in filmde rolü ne? Posterlerin yanında bir de filmin pilot hikayesi duyuruldu, içinde tam olarak cevaplanmasa da Joker’in rolü de yer alıyor.
Filmdeki olaylar Midway City’de geçecek. Fragmanda gördüğümüz yeşil yaratıklar Cara Delevingne’nin canlandırdığı Enchantress ile bağlantılı olacak. Ortada bu yeşil yaratıklara karşı koyacak bir Superman olmadığı için Amanda Waller ve devlet, Suicide Squad’ı bir araya getirecek. 
Listede Boomerang, Deadshot, Diablo, Harley Quinn, Killer Croc ve Slipknot yer alıyor. Katana ise ekibe dışarıdan dahil olacak.
Gelelim Joker’e. Harley Quinn’in flashback sahnelerinde olduğunu zaten biliyoruz. Filmin geçtiği asıl zamanda da yer alacak ve ekibin önüne çıkan bir engelden çok daha fazlası olacak.
Aslında haberi burada bitirmeyi planlıyordum, ta ki aşağıda yer alan filmden yeni fotoğraflar yayınlanana kadar!


Suicide Squad ülkemizde 12 Ağustos’ta sinemalarda!
Yorumlar