Thor: Ragnarok nasıl bir film olacak?

Thor serisinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok çekimleri başlayalı bir süre oldu ve oyuncular bu film için heyecanımızı düzenli olarak yeniliyor. Çekimler Chris Hemsworth ile Avustralya’da başladı. Bu hafta ise Mark Ruffalo ve Tom Hiddleston da ekibe dahil oldu. Valkyrie’yi canlandıracak Tessa Thompson da geçtiğimiz gün çekimlere katıldı.

Skurge’yi canlandıracak Karl Urban şu sıralar Star Trek: Beyond galalarında olduğu için çekimlere daha başlamadı fakat bu galaların birinde ”Skurge’yi oynamanın en güzel kısmı ne?” sorusuna cevap verdi.

Buna cevap vermem zor çünkü daha çekimlere ve karakteri tanıtmaya başlamadım. Ama senaryoyu okudum, gerçekten eğlenceli bir senaryoydu ve diğer Thor filmlerinden farklıydı. Yönetmen Taika Waititi’yle çalışma fırsatı beni bu rolü almaya iten şeylerden biriydi. Skurge’yi oynamanın en güzel kısmı mı? Sanırım film boyunca olan yolculuğu. Filmi başladığından çok farklı bir noktada bitiriyor. Bir aktör olarak bu her zaman kovaladığım bir şey.

Peki Marvel evrenine ilk adımını atan yönetmen Taika Waititi film hakkında ne düşünüyor?

Bu film uyumsuz bir grubun ortak amaç için savaşmasını sağlıyor. Heyecanlı ve eğlenceli olmasını istiyorum, filmin son hâlinin nasıl olacağını ben de bilemiyorum. Marvel evreninde bir misafir olarak hissediyorum ama bana canım ne isterse onu yapmam için çok geniş bir özgürlük verildi. Sanırım Thor: Ragnarok şu ana kadar ki en farklı Marvel filmi olacak.

Waititi’nin dediğine göre Marvel bu tarzda bir özgürlük vererek büyük bir risk almış çünkü ilk iki Thor filmi pek başarılı değildi ve Thor serisi üçleme olacağı için bu hakkı verilmiş bir Thor filmi yapmak için son şansları. Yönetmenin elinde efsane bir oyuncu grubu var, İntikamcılar’ın en yüce iki ismi Thor ve Hulk var. Aynı zamanda Planet Hulk hikayesi de filme yedirilecek. Umalım da Taika Waititi, her karakteri güzel işleyip ağzımızı açık bırakan bir film izletsin!

Yorumlar