Batman filminin baş düşmanı Deathstroke olacak

Ben Affleck bugün Twitter hesabından bizim hype seviyemizi tavan yapıp tehlikeli seviyelere getirmişti. Malum, DCEU’da henüz The Dark Knight üçlemesi seviyesinde bir villain performansı seyredemedik, hasretiz! Jared Leto’nun isteğinin aksine daha vizyon tarihi netleşmeyen Batman solo filminin baş düşmanı Joker yerine Deathstroke olacak!

Şöyle de bir durum var; Christopher Nolan çıtayı öyle bir noktaya taşıdı ki Warner Bros. ve DC’nin Batman solo filminde yetersiz bir villain izletme gibi bir hakkı yok. Ra’s Al Ghul, Joker ve Bane… üç filmde de ”Bir çizgi roman filminin baş düşmanı nasıl olmalı?” sorusunun mükemmel birer cevabıydı. Film Ben Affleck’e emanet. Hem oynayacak, hem yönetecek hem de senaryoya katkıda bulunacak. Justice League filminde de Batman ile ilgilenmesi için yapımcılardan biri oldu. Yani DCEU’daki Batman, tamamen Ben Affleck’e ait.

Slade Wilson’ı kimin oynayacağı hakkında da bizim bir tahminimiz var. Joe Manganiello! Kendisi şu an Londra’da bulunuyor ve Twitter hesabından Zack Snyder’ı takip etmeye başladı. Geçen gün paylaştığı fotoğrafla da Deathstroke tarzı bir saç ve sakal kesimiyle okları kendisini çeviriyor!

Bu haber en çok Batman Arkham Origins oynayanları sevindirmiştir! Siz ne düşünüyorsunuz dostlar? Deathstroke doğru bir seçim mi?

Yorumlar