Captain America: Civil War Blu-Ray versiyonunda neler olacak?

Marvel’ın Phase 3’ü Captain America: Civil War ile başladı, Kasım ayındaki Doctor Strange ile de devam edecek. Film şu an dünya çapında 1 milyar 150 milyon dolar civarlarında, 2016’nın en çok hasılat toplayan filmi olmasına karşın Marvel’ın bir diğer solo filmi Iron Man 3’ün gerisinde bulunuyor.

Blu-Ray versiyonu çok özel ekstralarla 2 Eylül’de dijital olarak bize sunulacak, 13 Eylül’de ise raflardaki yerini alacak. Gerek Facebook gerek de Twitter olsun Blu-Ray versiyonunda neler yer alacağına dahil birçok soru alıyoruz. Bunu en iyisi yazıya dökelim dedik,

Captain America: Civil War Blu-Ray versiyonunda neler olacak?:

– Yönetmenler Anthony & Joe Russo ve yazarlar Christopher Markus ve Stephen McFeely filmi yaparken çektikleri zorlukları ve bu zorlukları nasıl aştıklarını her sahne için ayrı ayrı anlatıyor.

– Filmin vizyon gösteriminden silinmiş ve uzatılmış sahneler.

– Bloopers! Çekimler sırasında oyuncuların en eğlenceli ve komik anları.

– Captain America’nın ilk filmden itibaren Civil War’a kadar olan MCU yolculuğu; ”Captain America: The Road to Civil War.”

– Iron Man’in ilk filmden itibaren Civil War’a kadar olan MCU yolculuğu; ”Iron Man: The Road to Civil War.”

– Spider-Man ve Black Panther da dahil olmak üzere bütün karakterlerin kamera arkası görüntüleri ”United We Stand, Divided We Fall: The Making of Captain America: Civil War” videosunda yer alıyor!

– Marvel’ın bir sonraki adımı Doctor Strange’den daha önce görülmemiş görüntüler!

İnternetten indirmek cazip gelse de sanılanın aksine Blu-Ray versiyonlar o kadar da pahalı şeyler değil, elinizin altında bulunması her zaman güzeldir, takıp izlersiniz veya arkadaşınıza götürürsünüz. Ön yargılı yaklaşmadan önce bir şans verin.

Yorumlar