Mobil Oyun İnceleme: Batman v Superman Who Will Win

Merhaba Çizgi Kafe takipçileri, bugünkü oyun incelememizin konusu, 2016 yılının öne çıkan filmlerinden biri olan Batman v Superman’in mobil oyunu. Warner Bros. International Enterprises’ın çıkardığı oyunun Türkçe dil desteği mevcut.
Oyun hepimizin aşina olduğu, sonsuzluğa kadar koş kim en çok altını kazanacak mottosu üzerine yapılmış bir oyun. Güzel grafikleri ve arka planda gaz verici müziğiyle sonsuzluğa doğru koştuğunuz oyunun güzel bir yanı da eğer ölürseniz, ekrana art arda basıp filmin logosunu doldurduğunuzda ücretsiz bir şekilde tekrar canlanabiliyorsunuz, bu yönden güzel olmuş. Bunun dışında 3 farklı power up’ı olan oyunda film logolarını toplarken onları mıknatıs şeklinde kendinize çekebilir, uçabilir veya bir kalkana sahip olabilirsiniz. Daha önce de dediğim gibi oyun hiç bir yenilik vaat etmiyor
Google Play Store ve Apple Store’da bulabileceğiniz oyunun boyutu küçük ve filmin tanıtım oyunu, oyunu açtığınızda sizi Trailer’ı izle ve Sitesine git diye bir menü karşılıyor. Ayarlar kısmından oyunu türkçe yapsanız dahi oyunun pek bir dil gereksinimine ihtiyacı yok. İşin garip kısmı Batman’i anlarım ancak neden Superman uçmak yerine koşuyor, bu biraz saçma geldi açıkçası. Kontrol bakımından bazı hataları olup arada sırada istediğinizi yaptıramasanız da (bazen zıplatmak zor oluyor) engelleri aşmak çok zorlamıyor.

Görüş

Özetleyecek olursak Batman v Superman Who Will Win türe yeni bir soluk getirmiyor, güzel grafiklere sahip oyun, Subway Surfer tarzı oyun sevenler için hoş bir seçim olacaktır.

3.0

Puan

Yorumlar