Deathstroke Justice League’de yer alacak mı?

Ben Affleck’in sosyal medyayı ve gündemi sallamasından sonra Deathstroke ve DCEU ilişkisinin taşları biraz daha yerine oturur gibi. Önce oyuncu Joe Manganiello’nun saç kesimini, çekimlerin yapıldığı Londra’da oluşunu ve Twitter’dan Zack Snyder’ı takip etmeye başladığını öğrendik. Daha sonra da Deathstroke’ın Ben Affleck’in oynayıp yöneteceği Batman solo filminde baş düşman olacağının haberini aldık. Şimdi de öğrendik ki Deathstroke planları Şubat ayından beri yapılıyormuş.

Hatırlarsanız yönetmen Zack Snyder, arka planda birçok kostümün yer aldığı bir set fotoğrafı paylaşmıştı. Aşağıdaki fotoğraftan Aquaman ve Flash kostümü ile Batman maskesi rahatlıkla seçelebiliyoruz fakat Aquaman kostümünün önünde siyah bir kostüm var, başta bunu Nightwing sanmıştık. Meğerse geçen gün ki video ile öğrendik ki aslında Deathstroke’a aitmiş!

Ayrıca videoda Deathstroke’ın arkasında Batmobile bulunuyor, sete ziyarette bulunan ScreenRant, bu görüntünün Justice League’in uçan merkezi The Flying Fox’ta çekildiğini onayladı.

Yani en kötü ihtimalle Justice League’de Deathstroke cameosu izleyebilir veya after-credits sahnesinde Batman solo filmine bağlanışını görebiliriz.

Yorumlar