Andrew Garfield Spider-Man’in Marvel’a Dönmesinden Çok Mutlu!

Sony’nin The Amazing Spider-Man serisinin Peter Parker’ı Andrew Garfield’ı sevenler de sevmeyenler de oldu. Ancak her oyuncu değişiminde olduğu gibi Spider-Man ismini Tom Holland’ın almasına dair düşüncelerinin de ne olduğunu merak ediyorduk.

Garfield, şu anda yeni filmi Hacksaw Ridge’ın tanıtım çalışmalarında koşturuyor. 4 Kasım’da vizyona girecek filmin yönetmeni Mel Gibson. Ancak 23 Aralık’ta gösterime girecek Martin Scorsese’nin yönettiği Silence filminin de başrolü kendisi. Fandango ile yaptığı röportajında, Tom Holland’dan, Spider-Man’in Marvel’a dönmesinden ve iptal edilen The Amazing Spider-Man 3’ten de konuşmayı ihmal etmemiş.

“Dürüst olmak gerekirse, eğer Spider-Man 3’ü çekecek olsaydım Mel Gibson ve Martin Scorsese gibi isimlerle çalışma imkanım olmayabilirdi. Şimdi oradan ayrılıp başka birisini, harika bir oyuncu olan Tom Holland’ı, Spider-Man’i canlandırırken izleyecek olma fırsatı için çok mutluyum.”

“Eğer tamamen dürüst olmak gerekirse, Spider-Man’i Marvel’ın elinde görmekten çok mutluyum. Bence bu muhteşem bir hareket. Beş altı yıl önce Spider-Man rolünü aldığımda benim de olmasını istediğim bir şeydi bu. Ayrıca Tom Holland için de çok heyecanlıyım. Bence oldukça duygusal, samimi ve komik. Ve filmin başındakilere de bayılıyorum–ki gerçekten daha iyisi olamazdı.”

Eh, bir bayrak daha olaysızca devredildi sanki, ha?

Yorumlar