Arkham Knight Soundtrack’i Spotify’da!

Merhabalar, şimdi diyebilirsiniz ki Spotify ne alaka arkadaş?! Çizgi roman haberleri okumaya geldik buraya siz hayırdır? Sakinleşin gönül dostlarım, elinizdeki batarangi yere bırakın ve kulak verin zira diyeceklerim sizi fazlasıyla mutlu edecek zannımca. Haberimizin konusunun Spotify olmasının sebebi şöyle ki, Spotify artık oyunların Soundtrack albümlerini bünyesinde barındırıyor ve paylaşıyor! Tabii ki burdan bize de ekmek düşüyor çünkü en basitinden gönlümüzün efendisi Batman Arkham Knight’ın oyun içi soundtracklerini dinleyerek gaza gelebilirsiniz.

Tabii bu güzel haberin bizim açımızdan küçük bir kötü haberi de var. Şöyle ki ne yazık ki sanıyorum ki şimdilik sadece Batman Arkham Knight’ın listesi var. Bunun dışında diğer oyunlara gönül verdiyseniz kesinlikle çoğu oyunun Soundtracklerini bulabilirsiniz!

Diğer oyunların Soundtrack albümlerine ulaşmak isterseniz sırasıyla : “Gözat > Türler ve Ruh Halleri > Oyunlar > Orijinal Oyun müzikleri” ile dilediğiniz albümü dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler!
Yorumlar