Spider-Man devam filmi müjdesi her an gelebilir

Spider-Man’in Dünya çapındaki popülerliğinin farkındasınızdır. Hâliyle bu devasa popülerlik ve ilgi gişeye de çok çok büyük etki edebiliyor, özellikle filmin arkasında Marvel Studios da varsa. Bunun ilk sonuçlarını 2017’de Spider-Man: Homecoming’de göreceğiz. 1 milyar dolar hasılat bile bekleyebilirsiniz.

Atlanta’da diğer Marvel filmlerine nazaran çok daha uzun süren Spider-Man: Homecoming çekimleri geçen ay sona ermişti. Film şu an stüdyolarda düzenleme aşamasında. Ama aynı Deadpool’da olduğu gibi bu film de daha çıkmadan devam filmi onayını alacakmış gibi. Hatta almış bile olabilir. The Lost City of Z filminin tanıtımına devam eden Tom Holland, hepimizi sevindirecek bir haber bıraktı;

İkincisi hakkında konuşmaya başladık bile, villain’ın kim olacağını ve karakteri nereye götüreceğimizi görüşüyoruz.

Spider-Man zaten devasa bir marka, Civil War’ı izledikten sonra da filmden beklentimiz devasa oldu. Spider-Man: Homecoming’e devam filmi yapılması çok da şaşırtmadı açıkçası. Bir sürü devam filmi olsun diye Tom Holland gibi çok genç bir aktörle anlaşılmıştı zaten. Bunun resmi onayı yakın bir zamanda gelebilir.

Spider-Man: Homecoming’in bütün set fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz!

Yorumlar