Andrew Garfield: ”Spider-Man olmak kalbimi kırdı”

Yeni Peter Parker, Tom Holland’ın ilk solo Spider-Man filminden fragman beklediğimiz şu günlerde artık Andrew Garfield’ın üstündeki Spider-Man izleri de git gide kayboluyor. Marvel’ın yarattığı yeni Spider-Man versiyonu şu ana kadar izlediklerimizin en iyisi. Burada hemfikiriz. The Amazing Spider-Man serisi çok iyi değildi, karakteri tam yansıtamamışlardı ama Andrew Garfield’da özel bir şey vardı anlatabiliyor muyum? 3 yaşındaki Spider-Man kostümlü fotoğraflarının etkisi mi bu bilemiyorum. Bildiğim tek şey Andrew Garfield’ın bu rolü para için oynamadığı. Performansını beğenmezsiniz ama bunu da inkar edemezsiniz.

2014’te çıkan ikinci filmin üzerinden yaklaşık 2.5 yıl geçti, Andrew Garfield yoluna devam etti. Son olarak geçen hafta Hacksaw Ridge (Savaş Vadisi) vizyona girdi, eğer hem Andrew’ı hem de Oscar adayı bir filmi izlemek isterseniz Hacksaw Ridge’i mut-la-ka izlemelisiniz. Bu filmin tanıtımı için Andrew Garfield, Arrival’ın baş rolü Amy Adams ile röportaj koltuğuna oturdu:

The Amazing Spider-Man serisinde hikaye ve karakter öncelikliler listesinde yer almıyordu ve ben bunu biraz tuhaf buldum. 3 yaşından beri kostümünü giydiğim bu inanılmaz karakterin hikayesini anlatmak için imza atmıştım. Günün sonunda Spider-Man olmak kalbimi kırdı.

Yorumlar