Marvel ters köşeyi Inhumans dizisi ile yaptı

Marvel’ın Netflix dışındaki dizileri daha yaya oturamadı. Hâli hazırda tek bir dizisi var o da Agents of SHIELD. Bunun dışında Captain America: The First Avenger’dan sonra Agent Carter dizisi denendi, 2 sezon sürdü. Spin-off dizi olarak Marvel’s Most Wanted denendi, sezon onayını alamadı. bir komedi dizisi olarak Damage Control denendi, o da denenmekle kaldı.

Marvel’ın Agents of SHIELD’ın yanına bir dizi daha eklemek istediği bilinen bir gerçek. Son haftalarda bunun Ghost Rider olabileceği konuşuluyordu fakat Marvel çok fena ters köşe yaptı. MCU’nun film takviminde yer alan Inhumans’ı bilirsiniz. Hani birkaç kere ertelenen ve en sonunda takvimden komple kaldırılıp Kevin Feige’nin; ”Inhumans planlarımızda bulunuyor. Sadece nerede ve ne zaman sorularının cevapları belli değil.” dediği film. Bizim kaderini acayip merak ettiğimiz Inhumans filmi, Marvel Sinematik Evrenine dizi olarak giriş yapıyor.

Orada Inhumans kavramı boşuna değil, Black Bolt ve kraliyet ailesinin hikayesi anlatılacak. Bizi harbi bir Inhumans dizisi bekliyor. Marvel bu dizinin üzerine çok fazla titriyor olacak ki dizinin ilk iki bölümü dünya çapında IMAX sinemalarında yayınlanacak. Eylül 2017’de. Aynı Agents of SHIELD gibi Inhumans da ABC kanalında yer alacak.

Biz Netflix dizileri dışında herhangi bir dizi için bu kadar heyecanlanmamıştık. Peki ya siz? Siz de Black Bolt’u izleyeceğiniz için tırnaklarınızı kemiriyor musunuz?

Yorumlar