Pazar Kahvesi #43

The Crow İsim Değiştirdi

1989 yılında yayınlanan The Crow çizgi romanı bugüne dek 4 kez filme uyarlandı. Brandon Lee’nin hayatına da mal olan, kült filmlerin arasına giren The Crow çok tutunca ekmeğini bugüne dek çok yediler ve hala da yemeye devam ediyorlar. The Crow için 2017’de yeniden film çekileceğini duyurmuştuk. Corin Hardy’nin yöneteceği Jason Momoa’nın başrol oynayacağı filmin ismi de belirlendi. Filmin adı The Crow Reborn olacak.

Ejderhaların Anası, Han Solo Filminde

Game of Thrones’tan Ejderhaların Annesi Daenerys Targaryen rolüyle tanıdığımız Emilia Clarke 2018 yılında çıkacak Han Solo filminde yer alacak. Han Solo rolünü Alden Ehrenreich ve Lando Calrissian rolünü Donald Glover’ın oynayacağı filmde rolü henüz açıklanmayan Emilia Clarke’ın rolünün ne kadar büyük olacağı da bilinmiyor.

Young Avengers Üyesi Olan America’ya Solo Seri Geliyor

Bir zamanlar Young Avengers üyesi olan America Chavez kendi solo serisine kavuşacak. Latin kökenli bir süper kahraman olan America Chavez’in çizgi roman serisinin adı America olacak. Yazar olarak Gabby Rivera çizer olarak da Joe Quinones’in görev alacağı seride, karakterimiz kendine “Ben bu insanların içinde ne yapıyorum? Ne için savaşıyorum?” sorusunu sorup kendini tanıması için üniversiteye girip her şeye sıfırdan başlamasını anlatıyor. Seri Mart ayında ilk sayısıyla raflardaki yerini alacak.

Spider-Man Oyunundan Yeni Footage Geldi

Daha önce yeni bir Spider-Man oyunu geleceği E3 fuarında duyurulmuştu. Bir iki görüntü ve detay verilmişti oyun hakkında. Şimdiyse ilk fragman geldi. Ancak video fragman denemeyecek kadar bile küçük. PS4 için hazırlanan bir tanıtım videosunda 2 saniyeliğine görebiliyoruz oyundan görüntüyü. Eğer o 2 saniyeyi de izlemek isterseniz 40.saniyeye sarabilirsiniz.

Legends Of Tomorrow’un Günü Değişecek

Normal şartlarda perşembe günleri yayınlanan Legends of Tomorrow dizisi, CW’nin gireceği ana dönemden sonra perşembe günleri değil salı günleri oynamaya başlayacak. The Flash ile aynı güne alınan dizi peşpeşe yayınlanacak.

iZombie Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

CW’de yayınlanan dizimiz ilk 2 sezonun ardından 3.sezonu için 4 Nisan’da saat 8’de peşpeşe iki bölüm ile tekrar izleyici karşısına çıkacak. Ondan sonraki haftalarda ise dizi saat akşam 9’da çıkacak. Tabii Amerika’nın saatine göre…

Riverdale Çıkış Tarihi Belli Oldu

Archie çizgi romanlarının uyarlaması olacak Riverdale’i 26 Ocak itibariyle CW’den izleyebileceğiz. Üstelik dizinin sorumlusu Roberto Aguirre-Sacasa dizinin çıkış tarihiyle eş zamanlı yayınlanacak bir one-shot yazdı. Dizinin normal Archie çizgi romanlarından çok daha karanlık bir tonda geçeceği sıkça duyuruluyordu. Bakalım nasıl bir şey ile karşılaşacağız.

Justice League Dark Trailerı ve Tarihi

Duyurulduğundan beri merakla beklediğimiz Justice League Dark’ın bu hafta içinde hem vizyon tarihi belli oldu hem de ilk fragmanı çıktı. Film her ne kadar Justice League Dark ismini taşısa da filmin merkezinde John Costantine’nin yanı sıra Batman’i de göreceğiz. Film 24 Ocak’ta çıkacakken DVD’sinin 7 Şubat’ta çıkması bekleniyor. Ayrıca aşırı şiddet içerdiği gerekçesiyle R-Rated olacak.

Darth Maul Solo Serisi Yolda

Darth Maul karakteri sadece Episode I’de görüldü. Üstelik ekran süresi de çok yoktu ancak ona rağmen nasıl oluyorsa kendini insanlara sevdirtmeyi başardı. Öyle ki kendi adına pek çok fan filmi çekildi. Şimdi ise karakter biraz daha ön plana çıkma şansı bulacak gibi çünkü kendisine bir çizgi roman serisi geliyor. Yazar olarak Marvel’de daha önce Guardians of the Galaxy ve Legendary Star-Lord gibi serileri yazan Cullen Bunn seriyi yazacakken, çizer olarak da Jonah Hex ve Brubaker döneminde bazı Captain America sayılarının çizerliğini yapan Luke Ross görev alacak. Serinin ilk sayısı Şubat’ta çıkacak.

Yorumlar