Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series Fragmanı

Merhaba güzel Çizgi Kafe takipçileri, güne güzel bir haberle başladık. Daha önceden de haberine yer verdiğimiz Telltale sen çok güzel bir detaysın! GOTG Oyunu Geliyor! yazısından sonra GOTG cephesinden yeni bir haber geldi! Oyunun 48 saniyelik bir fragmanı çıktı. Açıkçası fragmanda neredeyse hiç bir şey olmamasına rağmen aslında çok anlam da çıkarılabilir. Sözü daha fazla uzatmayalım ve önce sizi fragmana alalım:

Fragmanda Star Lord’un meşhur kaset çaları ve muhteşem müziklerinin olduğu Rad Mix kasetinin kulaklığı ile beraber dünya manzarası eşliğinde uçtuğu bir görüntü var. Peki bu ne demek? Dürüst olayım pek bir fikrim yok ancak eğer Star Lord’un kaset çaları uzay boşluğunda kırılmış bir şekilde süzülüyorsa bir sürü olayın döndüğü aşikar! Bu fragmandan çok bir çıkarım yapılamasa da tahminimce yakın zamanda daha açık ve güzel bir fragman ile bizi hype köyüne doğru bir yolculuğa çıkaracaklardır.

Bu arada fragmandaki şarkıyı merak eden veya sevenler için tabiki Çizgi Kafe Shazam ekibi şarkıyı paylaşmaktan gocunmaz! Esen kalın.

Yorumlar